Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó ötleteket mindennapi...

Tudtok jó ötleteket mindennapi bakancslistához/ bátorság próbához?

Figyelt kérdés

Ilyenek mint például felmenni a lefelé menő mozgólépcsőn stb..

A feltétel az hogy ne kerüljön pénzbe.



2018. szept. 22. 21:58
 1/2 Farkas Dávid 1996 válasza:

Olyanokat érdemes csinálni,amik nem balesetveszélyesek,

de szórakoztatóak pl.elbújni egy sötét pincében,ijesztgetni az egyik haverodat,a mozgólépcsős

dolgot még talán lehet csinálni,de óvatosan,ne hosszú mozgólépcsőn ahol sokan vannak,hanem rövidebbeken

biciklivel akadályokon átmenni vagy gördeszkával vagy görkorival,ha valaki akar,meg lehet fogdosni gilisztákat,elhagyatott épületekben való mászkálás

szigorúan nappal még elfogadható,családdal esetleg éjszakai túra az erdőben.

Amiket viszont semmiképp se csinálj,mert balesetveszélyes:sziklamászás,kilógok egy erkélyen,átmegyek az úttesten úgy,hogy a közelembe van 1 autó,másokat fölbőszítesz,hogy utánadrohanjanak,és verekedés legyen belőle,stb. tehát nagyjából vizsgáld meg,hogy mi az a határ ami még belefér,és mi az,ami nem játék,mert baleset és életveszélyes,mert annyit semmi se ér meg,és olyat se javaslok,hogy egy magas helyen fölállok egy korlátra,kőre szelfi kedvéért,mert ha hátresik,bele is halhat.

Szórakozz jókat okosan és bölcsen szerintem kb.ilyen módon,amiket leírtam és amikre mondtam,hogy ne azt nehogy nyakasságból,csak azért is kipróbáld,mert

a testi éppséged és az életed nem játék.

2018. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem balesetveszélyesekre gondoltam. Azért nem tenném magam tönkre egy életre csupán szórakozásból. De azért köszi a figyelmeztetést és az ötleteket. Jöhetnek még az ötletek.
2018. szept. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!