Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki hisz abban h léteznek...

Ki hisz abban h léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Mert én asszem hiszek!És találok egy csomó legendát meg mítoszt de érdekelne h ti hisztek e.Aki igen az lécci írjon és ha vki tud vmi bizonyítékot v vmi infót akkor írjon!!!
2010. jún. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Vámpírok nincsenek, csak a tvájlájtimádó kis szutykok hiszik, hogy vannak, sőt néhány annak is képzeli magát. Hiába találsz mítoszokat, nincsenek!

Az egész Vlad Tepes nevéhez köthető, és most az egész világ fefújta az egészet, és tessék, a 21. században ebből lett a Twilight.

Próbáljatok már erre a világra koncentrálni, könyörgöm!

2010. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én, mert én is az vagyok háháá


a viccet félretéve, szép mese, de vámpírok nincsenek.. azért persze "álmodozni" szép, de ne higgy benne olyan mélyen, az egész csak egy ritka betegség miatt alakult ki, ami miatt a bőr érzékeny lesz a napfényre, felhúzódik az ínyük így jobban kilátszódnak a fogaik..

ha akarod keress rá guglin, porfíria a neve.

2010. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat nem találsz, mint a filmekben. A mondáknak pedig van valóságtartalmuk, szerintem. Például én is szeretem a vér ízét, és a látványa nem riaszt el.


Egyébként ha vannak igazi vámpírok, akkor vagy nagyon jól elbújtak, vagy kihaltak egy vérmérgezés következtében.

2010. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én...



nem.

2010. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én!!!

Persze,hogy léteznek.

Én is az akarok lenni.

Remélem az átváltozás nem fáj,gyűlölöm a fájdalmat.

2011. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!