Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hegek gyors eltűntetése?

Nemtudommilegyenez kérdése:

Hegek gyors eltűntetése?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem magam vagdosni szüleim miatt.. jol esett.. idióta voltam.. nem gondoltam át eléggé.. mivel tudnám a mély,még friss sebeket minél hamarabb eltüntetni kezemről?
2018. szept. 23. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmivel. A heg attól heg és nem csak seb, hogy soha nem tűnik el. A seb majd pár nap alatt begyógyul, mint eddig mindig, de a helyén a heg megmarad. Az évek során halványodni fog, de mindig látható marad. De legalább emlékezni fogsz ha ránézel, hogy mennyire ostoba vagy.
2018. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudod eltüntetni az életed végéig meg fog maradni.
2018. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Igazat kell adnom az előttem szólóknak, és valóban, gyorsan nem lehet a hegeket eltüntetni, legfeljebb sminkkel.

Ám elképzelhető, hogy az Aloe Vera használna a sebgyógyulás alatt. Nekem a másodfokú nagy kiterjedésű égési sebeim gyógyulását gyorsította, és bár még mindig vannak május óta barna foltok, de egyre halványabbak...

Valamint: létezik kifejezetten hegek eltüntetésére a Contratubex krém.

[link]

Régi, kemény, csúnya hegeket is képes eltüntetni, de csak kitartó, és rendszeres kezeléssel. Viszont nem olcsó. Nekem az orrom melletti ősrégi heget halványította el, pedig azt hittem örökké megmarad.

2018. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!