Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek panaszt a...

Hogyan tegyek panaszt a postán egy ilyen csomagsérülésért?

Figyelt kérdés
Üveget kellett fel adnom, először nem mertem, de a postán megkérdeztem, és megbeszéltük, hogy jól becsomagolom, és rá írom törékeny, ők pedig a gépben is jelzik. Elküldtem és egy hónapra eltűnt. Majd mire visszakerült, a dobozon már látszott, hogy szét van trancsírozva. Kinyitottam és az üveg pedig szana szét törött, de borzasztó apró darabokra és az ügyfélszolgálaton pedig azt mondták vigyem be a csomagot ahogy feladtam, de hogyan ha fel kellett porszívóznom mert tiszta szilánk volt a lakás miután kinyitottam? Meg van 2 darabja ami ujjnyi méretű maradt. Ráadásul rászigszallagoztam hogy törékeny plusz mennyi az értéke és az is le volt szedve mire visszajött plusz még fizetnem kellett hogy visszakaphassam a csomagot de nem kapok kártérítést így :))) ezt így már megússzák igaz? Nem fogják kártéríteni?

2018. szept. 25. 16:14
 1/1 anonim válasza:
Biztosan rá volt írva, hogy pálinka.
2018. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!