Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyének néznének...

Szerintetek hülyének néznének télikabátban?

Figyelt kérdés
Nagyon fázós vagyok és azon gondolkodtam hogy holnap felvenném...

2018. szept. 25. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neznek hulyenek,viszont mi lesz veled telen? Vagy,probalj meg vekonyabb kabat ala jobban feloltozni!
2018. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, senkit se fog érdekelni.
2018. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam hogy mi lesz velem télen😂😂
2018. szept. 25. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok. En is fagyosszent vagyok,es jobban fazok mint valaha.. es en sem tudom mi lesz velem telen..:D
2018. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hétfőtől már felvettem. Tegnaptól már a főiskolán is több órán kellett, mert fáztam. [link] Kedves kérdező, Te is felvetted a kabátot? Nem jó fázni.
2018. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nem különösebben érdekel senkit, szóval nem néznének hülyének, bár én azért furcsállom, hogy már most sokan téli kabátban vannak. Viszont én meg a másik véglet vagyok, nem vagyok fagyos, nekem még elég a pulcsi és térdnadrág. Sokan pedig ezt furcsálják :D
2018. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 nem vettem fel. Vettem egy olyan műbőr dzsekit aminek bundas belseje van. De ma pl egész jó idő volt reggel pulcsiba voltam... :)
2018. szept. 27. 20:10
 8/9 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, költözök hozzátok. Én ma reggel a hosszú pufikabát kapucniját is felhúztam a fejemre. Volt 1 fok
2018. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóó de azt hozzá tenném hogy ez egy nagyon vastag (direkt egy számmal nagyobb) Vans pulcsi volt és alatta volt még egy nagyon vékony hosszú ujjú póló meg egy sima póló :)
2018. szept. 27. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!