Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon furán néznének, ha...

Nagyon furán néznének, ha egyedül mennék vásárolni az Árkádban? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mostanában nem ér rá, a másik anyjára meg rájött valami "roham" vagy mi, így sehova nem engedi el, 0-24-ben otthon kell ülnie, tanulni... Viszont nekem meg kellene pár új ruha, de senkivel nem tudok elmenni. Nagyon... hogyismondjam... "hülyének" (vagy inkább bénának, nyominak) néznének, ha egyedül mennék el? :/

2014. márc. 11. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted azt ki figyeli, hogy ki kivel megy vásárolni?
2014. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, menj nyugodtan :)
2014. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

én nagyon szívesen elmennék veled, de nem tudok... amúgy én is így érzek, amikor pl. csak fagyizni megyek el egyedül... szerintem nem néznének furán :) én elmennék, még ha hülyén is veszi ki magát egyedül menni...

15/L

2014. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Aki egyedül megy oda vásárolni, azt a belépéstől kezdve filmesek figyelik és a legviccesebb dolgokat felrakják a fészbúkra.
2014. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, ez tényleg nagy hülyeségnek hangzik, de én mégis nagyon kényelmetlenül érzem magam, ha egyedül kell vásárolnom. Tesco-ban meg ilyenekben nem, csak ruhaüzletekben. Már írtam, de mégegyszer: Tudom, hogy hülyén hangzik, de úgy érzem, hogy mindenki figyel, és arra gondolnak, hogy "Ez mekkora nyomi, még barátai sincsenek". Vagy valami hasonló.


De azért köszönöm a válaszokat. :)

2014. márc. 11. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmikre senki nem gondol, mármint rajtad kívül. Tényleg ne aggódj :)
2014. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó alkalom, hogy tanulgasd, hogy a mások fejében nem kell tudkálni :) Ha valaki azt gondolja, hogy ennek a lánynak biztos nincsnek barátai az az ő dolga és neked semmi közöd hozzá. Nem lehet az a célod, hogy mindenki felébe olyan gondolat legyen amit te akarsz :D


Ha valaki azt gondolja, hogy ez a lány béna. Akkor ugyanez. Semmi baj nincs ezzel. Nem kell félni mások gondolataitól.


AMúgy meg vásárolni egyedül a legjobb. Mert nyugodtan összeszedheted az összes ruhát ami tetszik és szép sorban végig próbálgathatod és senki nem unja halára magát közben :D

2014. márc. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 T1989 válasza:
Ha nem akarsz egyedül menni írj és elkísérlek ;)
2014. márc. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!