Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érezhetek így?

Miért érezhetek így?

Figyelt kérdés
Nem is tudom megfogalmazni mit érzek. Úgy érzem, hogy Magyarország nem az én hazám, nem tartozom ide, kívülálló vagyok. Franciának érzem magam. Ha megszólal a magyar himnusz, nem törnek elö különösebben az érzéseim, viszont ha a francia himnuszt hallom, annyira felemelő érzés. Ez azért fura, mert magyar vagyok, bár a külsőm alapján inkább francia vagyok. Lehet hülyén hangzik ez, de úgy érzem, hogy Franciaország az én hazám. Mitől érezhetek igy, ha semmi közöm sincs Franciaországhoz?

2018. szept. 25. 21:26
 1/3 Hargitai János ***** válasza:
100%

És Francia országon belül hová? Vagy teljesen mindegy?


Én Német országgal vagyok kb ugyan így,Északi részére mennék ha mennék Hamburg környékére.

Szerintem a legtöbb ember ilyen olyan dolgok alapján választ magának egy másik országot ahol szívesebben élne.

A miértre konkrét választ nem nem tudok adni...

Tetszik a ottani mentalitás a dolgokhoz való hozzá állás, az életszínvonal, Meg hogy az egy sokkal nagyobb ország, más a klíma stb


Lehet valami nagy francia reinkarnációja vagy, és tudat alatt mennél haza.

Nálad jobban senki nem tudja megmondani mi vonz oda.

2018. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csatrad ***** válasza:
100%

nezz utana a magyar francia kozos tortenelmenek, aztan donts, addig jobb ha titokban tartod.

a franciak talaltak fel a kozepso ujjazast

2018. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké ezt a kérdést mintha én írtam volna. Teljesen ugyanígy érzek, sose jártam Franciaországban, semmi tapasztalatom nincs a franciákkal kapcsolatban, mégis egyszerűen az ország hangulata, kultúrája, a nyelv, egyszerűen minden annyival érdekesebb és vonzóbb számomra mint a hazai (jöhetnek a ,,hazaárulós" kommentek, de nem sértésnek szántam), ha lehet ilyet mondani, lélekben én is sokkal inkább vagyok francia mint magyar. :D
2020. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!