Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazán meleg télikabátotbakaro...

Boma204 kérdése:

Igazán meleg télikabátotbakarok! Mit javasoltok? Nem érdekel az ára, de szupermeleg legyen!

Figyelt kérdés

Nagyon fázós vagyok. Hajlandó vagyok bármennyi pénzt adni egy biztos meleg kabátért. Mit javasoltok? Kinek van nagyon jó tapasztalata?

Köszi!



2018. szept. 26. 21:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Jelenleg én is téli kabátot fogok venni télre, és nagyon utána jártam a dolognak, így leírom mit tapasztaltam.



The North Face, Helly Hansen, Canada Goose, Columbia amit első sorban tudok javasolni. Szóba jött a Wellensteyn is, viszont olvastam róla nagyon rosszakat, így nem javaslom.



Jelenleg én a The NF és a Helly Hansen között gondolkodom, mindkettő csúcsminőségű, híresek arról, hogy nagy hidegben is megállják a helyüket, vannak olyan kabátjaik amikben -25 fokban is sétálgathatsz és melegen tart.

2018. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!