Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék! (?! )

Hízni szeretnék! (?! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyira utálom magamat. A legnagyobb problémám, hogy utálom a testemet. Szeretnék hízni, de nem tudom, hogyan állhatnék neki.


Néha elégedett vagyok a testemmel, szeretem, csak mikor meglátok egy kicsit teltebb nőt, rögtön rossz kedvem lesz. Gondolhatjátok, hogy ez nagyjából minden nap megesik, így mostanság kb mindennap rossz kedvem van. Egyedül otthon érzem magamat biztonságban...


Mindenki azt mondja, hogy az a jó ha van mit fogni a lányon, és persze mondják, hogy a belső érték is fontos, de mégis...


Az előző párkapcsolatomban is borzasztó önbizalomhiányos voltam, azt éreztem végig, hogy ahhoz, hogy jó lehessek a partneremnek híznom kell...


Mit tehetnék, hogy hízni tudjak? Tudnátok tanácsokat adni?


19/L



2018. szept. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kéne látni milyen vagy.
2018. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél..
2018. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal: valamelyik nap óriási szemekkel néztem egy vékony lány után. Nem azért mert nagyon vékony volt, hanem mert nagyon tetszett, hogy ilyen vékony. Tetszik az is, ha van néhány kiló pluszban, de vannak még olyan férfiak is, akiknek a nagyon karcsú, hízásra nem hajlamos lányok tetszenek. Volt egy ilyen alkatú kolleganőm, a mai napig gondolok rá. Persze az anorexiás vékonyság már nekem sem tetszik, de ezt kis félelemmel írom le, mert egyből anorexiásnak fogod magad gondolni, ahogy megemlítem.
2018. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ThisIsNotHuman válasza:
Ha van mit fofni rajta nem azt jelenti hogy a dagadt lányokat szeretik. Hanem azt amelyiknak van segge meg melle. Ne hízz hanem eddz és akkor sokkal jobban fognak rád tapadni a fiúk nem úgy mintha csak "telt" lennél 🙄
2018. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!