Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék netről rendelni...

Szeretnék netről rendelni Angliából egy két terméket. Ezeket nem bankkártyával fizetném ki. Ha a postára rendelem, vagy valami átvételi helyre akkor kihozzák? Akkor hogy tudnám kifizetni?

Figyelt kérdés
A postára menjek be és hagyjam ott a pénzt, meg a nevem, majd később menjek be érte? Előre is köszi a válaszokat!

2018. szept. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Angliából semmit nem fognak neked küldeni utánvéttel. Mindent előre kell fizetni akár kártyával, akár paypallal, vagy átutalással.
2018. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És ha mondjuk Magyarországról rendelném?
2018. szept. 28. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezd meg, hogy kiküldi-e utánvéttel. Utánvétes küldeményt átvehetsz a postán is de előbb megpróbálják majd a címedre kiszállítani. Természetesen a posta címét nem adhatod meg.


De a részletkről szerintem inkább a postán érdeklődj, vagy hívd fel őket az a biztos.

2018. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az online kereskedő vállalja a postára küldést, akkor miért ne lehetne oda címezni? Például, az Extreme Digitalnál választható, hogy melyik postán veszem át, vagy kérhetem lakcímre. Pontosan múlt hét szerdán rendeltem tőlük, és postára kértem. Két nap múlva, épp ma egy hete, át is vettem. Fizetésnél lehetett választani, hogy bankkártyával fizetek online, utalok, vagy utánvéttel veszem át. Mivel bankkártyával szeretek fizetni, azzal online fizettem, előre. Postán ugyanis az utánvétel bankkártyás fizetése készpénzfelvételnek minősül, és jó drága a banki költsége. De, ha készpénzzel fizettem volna, akkor többletköltség nélkül megtehettem volna az utánvételes fizetést, ha azt választom.

Az online kereskedő oldalán lehet tájékozódni a szállítási és fizetési feltételekről. Árucikktől is függ, hogy hova vállalnak szállítást, akkor is, ha általában sokféle helyre (lakcím, munkahelycím, posta, MOL-kút, pick-pack pont, automata stb). szállítanak.

2018. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Angliából nemfognak utánvéttel küldeni, a netes rendelés ma már teljesen biztonságos. Magyar oldalak viszont rendre szállítanak pick pack-ra ahol rendezheted is az anyagiakat.
2018. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Természetesen úgy értettük, hogy Magyarországról, és nemzetközi küldéseknél ritkább az utánvét, mivel problémás esetben nekik külföldi postákkal is kellene ügyintézniük.


Még azt is nézd meg és kérdezz rá ha kell, hogy melyik országokba küldenek egyáltalán. Van ahol adott ország lista áll rendelkezésre.


Akár a termék pontos neve (esetleg gyártói cikkszáma - ott szokott lenni, számok és nagybetűk) alapján is rákereshetsz más webshopokban is kell legyen többnyire.

2018. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!