Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lécci le írnátok a top 5...

NoBody026 kérdése:

Lécci le írnátok a top 5 aniét szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok oda miért szeretitek köszi :3

2018. szept. 28. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Anime* :3
2018. szept. 28. 17:29
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Steins;Gate

2. Psycho-Pass

3. Code Geass

4. Fullmetal Alchemist Brotherhood

5. Youjo Senki

2018. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jah, hogy miért szeretjük, azt is :D Na akkor:


1. Steins;Gate: emberközeli környezetben játszódó időutazós sci-fi, zseniális főszereplőkkel, tökéletes karakterdrámával. A leghitelesebb és a legjobban kidolgozott időutazós elmélet, amit valaha láttam, paradoxonok nélkül. Az egyik főszereplőnő hangja Kana Hanazawa :3


2. Pschyo-Pass: pszichológiai thriller, szintén remekül kidolgozott főszereplőkkel. Egy alternatív jövőben játszódik, ahol emberek Bűnelkövetői Együtthatóit, illetve színképét mérik, és ezek alapján rendelik el a helyüket a társadalomban, illetve döntik el, hogy potenciális bűnözők-e vagy sem. Komoly társadalmi kérdéseket feszeget. A főszereplőnő hangja szintén Kana Hanazawa :D


3. Code Geass: A Death Note-hoz hasonló. Egy fiatal, okos srác kap egy erőt, a Geasst, amellyel bárkinek bármit megparancsolhat, ha a szemébe néz, viszont egy emberen csak egyszer használható a képesség. Elhatározza, hogy megváltoztatja a világot. A történetről többet nem szeretnék mondani, majd az anime kibontja :D sokkal bonyolultabb amúgy, sok szereplővel. Kb. az animék Trónok harcája. Amúgy ezt főleg régen szerettem nagyon, mostanában néztem újra csak, és most már sokkal középszerűbbnek tartom. Mindenesetre a főszereplőket Suzaku kivételével itt is nagyon kedveltem.


4. Youjo Senki: A zseniális főszereplője miatt csípem csak, na meg a hangulata miatt.


5. FMA: gyerekkori kedvenc

2018. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :3
2018. szept. 28. 18:17
 5/9 anonim válasza:

1, Fullmetal Alchemist - Imádtam minden percét, szerethető karakterek, jó történet.

2, Boku no hero academia - Izuku hőssé válása fogott meg.

3, Elfen Lied - Szeretem a horrot.

4, Yuuri on Ice - Imádom a yaoit.

5, Attack on Titan - Ez volt a legelső animém.

2018. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1.Overlord-Itt nem az a sablonos főhős van, aki gyenge/zöldfülű az elején. A háttérzenével elragadott ez az anime.

2.Darling in the FranXX-Szívbe markoló egy anime, hihetetlen lezárással.

3.Shiki- Mit is mondjak.. a sztorija egyszerű, mégis bonyolult. A lezárás tragikus, mégis szép. Ennél az animénél 3 szereplőn kívül nem szabad senkit sem megszeretni. Tele van meglepetésekkel.

4.Attack on Titan- Nem sablonos shounen, tele akcióval és igazságtalansággal. A zenéi gyönyörűek, egy új szintet ad magának az animének.

5.One-Punch Man- Humoros anime, de lehet azért sírni is rajta. Külső személőként tudjuk, hogy a főhős a legerősebb entitás az animében, mégsem fogadják el őt.

Juuj és had mondjam el a különdíjast ^^ <3

Kd.: Mahoutsukai no yome- Szívbemarkoló anime, rettentő szép zenei aláfestésekkel. Egy haldokló lány, és egy szörny mágus bonyolult szerelme.

2018. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az egy és igaz anime, Highschool DXD :DDD. (Bele ne nézz ha nem szereted az Ecchi műfajt :P)
2018. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.
2018. nov. 10. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Hotarubi no Mori e - Imádom egyszerűen: vidám, szomorú, vicces, szerelmes, kedves és misztikus egyben.


Noragami - Imádom a főszereplőt. A személyisége és a kék szemei miatt :)


Haikyuu - Minden karakterét imádom és nagyon izgalmas részei vannak.


Sekai-ichi Hatsukoi - viccces és szerelmes. Nem lehet megunni.


No. 6 - Nagyon jó a története, elgondolkodtató, megindító.

2018. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!