Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arcüreg gyulladásom van?

Arcüreg gyulladásom van?

Figyelt kérdés
3 napja észrevettem, hogy amikor veszem a levegőt kellemetlen égő érzést érzek a bal orromban (igen ez tudom hülyén hangzik, hogy bal orr, de nem tudom, hogy mondjam 😀) felűl. Aztán náthás lettem, egyfolytában tüsszögök, közben néha fáj a torkom is. A fogaim is elkezdtek fájni de azok nagyon, most is fáj, annyira rossz érzés. Az érdekes az, hogy csak a bal oldalon fájnak a fogaim az alsók, de azok annyira.... Ilyen nyomást érzek nagyon rossz. Orrsprayt használok de így is fáj levegővételkor, és csak a bal orrom van eldugulva.(igen megint nem tudom megfogalmazni🤨) A fájdalom csillapító nem használ pedig alig bírom a fogfájást 🙁

2018. szept. 28. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Arcüreg gyulladáskor általában az arcüregednél érzel fájdalmat,meg esetleg a homlokodnál.

De kúráld ki magad,menj orvoshoz.

2018. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz az a tuti. De lehet semmi különösebb bajod. Ha megfázok, gyenge az immunrendszerem, nekem is szoktak fájni a fogaim és érzékennyé válnak.
2018. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!