Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy mese régebben,...

Volt egy mese régebben, amiben egy maci volt a főszereplő, és egy erdőben játszódott. Tudom hogy nem sok de kerestem mindenhol és nem találom. Valaki ismeri esetleg? Nagyon megköszönném a segítséget.

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Micimackó 😂
2018. szept. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szasa es a medve?
2018. szept. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maci laci
2018. szept. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Előttem már soroltak párat, de volt a Vackor nevű medvéről mese. Aztán a Gumimacik sorozat.

Füles Mackó lehet talán az, amit keresel. :) (Végül a tesómnak beugrott a címe, mert nekem pont a neve nem jutott eszembe, csak a főcím zene egy része.) :D


(csak a hangja a mese főcím zenéjének)

https://www.youtube.com/watch?v=GqVW7ob8gps

2018. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem az de köszönöm a választ. Közben megkérdeztem a nővéremet mert a kislánya szerette nagyon ezt a mesét. Az a címe hogy Blinky Bill és rosszul emlékeztem mert nem maci a főszereplő, hanem koala. De azért köszönöm szépen mégegyszer.😊😊
2018. szept. 30. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!