Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lány létemre szeretem az...

IVETT2305 kérdése:

Lány létemre szeretem az autókat én egy seat ibiza cupra 1.9tdit szeretnék venni magamnak de megbizhatóak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 21:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni hogy benzines autóval emelkedonek indultam el sima fékkel,de egy kicsit hátra gurult az auto mikor engedtem a kuplungot meg adtam neki egy kis gázfröccsot nem lehet igy baja egyszeri alkalomtól?
2018. okt. 26. 08:12
 2/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat :)
2018. okt. 26. 08:15
 3/4 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz kicsit jobban megcsúsztattad a kuplungos, semmi nem lesz belőle. Az 1.9tdi-ből pedig több féle létezik a sima 1.9 90 lovas az nagyon jó megbízható illetve a 131 lovas PD is jó a 2004 után gyartottak. Ibizabol nem tudom milyen motorok vannak tdi-bol tudom hogy ezek jók
2018. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semmi baj nem lesz! Csak ne padlózd!;)

Az, hogy egy TDI jó lesz-e , nagyban függ az előző tulajtól, tulajoktól, mivel ezekbe nem 200-300.000 km lesz ( max csak az óràjukba) ezért mibdent tüzetesen àt kell nézni/ nézetni. Ha okés, akkor elég megbizható lesz.

Màsik dolog, hogy mire kell. Ha vàrosi 3-5 km és leállìtod, az a legnagyobb gyilkosa a TDInek! Ha 15-30 km megvan egyhuzamban akkor nincs gond ;)

2018. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!