Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kívancsi vagyok ki mit csináln...

Kívancsi vagyok ki mit csinálna ha 190+ cm lenne?

Figyelt kérdés
Es is eleg magas ember vagyok, ezert kívancsi vagyok hogy aki nem ilyen magas az mit csinálna ha megkaphatná a lehetőséget. Hajrá!

2018. szept. 30. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan vennék egy hosszabb takarót!
2018. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarnék ilyen magas lenni. Maximum kosarazáshoz lenne hasznos, de azt meg utálom. Teljesen jól elvagyok a 178 centimmel. A magas emberek esetlenebbek, sérülékenyebbek, nehezebben gyógyulnak, napi 9-10 órát is alszanak, így a munka mellett kevesebb szabadidejük marad, és nem mellesleg rövidebb ideig is élnek. Hogy a csajozásnál előnyben vannak? Nem hinném. Az átlagos női magasság 162-174 között van, így az én magasságom pont illik hozzájuk. Fura lenne 195-200 centis pasiként folyton összegörnyedve csókolózni... :)
2018. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányként nem lenne olyan jó dolog, de szerintem megpróbálnám kamatoztatni a sportban :)
2018. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KaRonyka válasza:

🤔hasznos lenne,mert nem kellene minden magasra helyezett dolog eléréséhez segédeszközt használnom!

Bár megvagyok elégedve a magam 1,63as magasságommal,azért pár nap erejéig kipróbálnám,hogy milyen lehet az emberek többségére felülről tekinteni😊

2018. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KaRonyka válasza:
Magasságommal*-magasságával
2018. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tetőtéri szobám így is elég necces, azt hiszem, nem vacilálnék tovább, hanem belevágnék egy új, magasabb tetőszerkezetbe.


Amúgy? Direkt mellé állnék egy csomó srácnak, azt kiélvezném, hogy mutat mellettem a kis törpe... És előszednék néhány barátnőjelöltet, aki mindössze a túlzott magassága miatt került margóra.

2018. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!