Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oltásokat,...

Tudtok olyan oltásokat, beszólásokat amit idegesítő, okoskodó embereknek tudok mondani?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
"Te hülye!"
2018. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan azt nem tudom, hogy az alábbiakat tudod-e valójában használni, de variálni lehet őket, vagyis nem szó szerint mindet idézni. :)


Ha valaki valami olyat mond, amiről egyértelműen tudod, hogy nem igaz:(finoman gunyoros hangnemben)

"Mondogasd csak magadnak ezt jó sokszor, talán a végén tényleg elhiszed!"


Amikor valaki olyat mond, ami nemcsak, hogy nem érdekel, de már idegesít is.

"Tudod, mit? Ezt most írd le, rakd be borítékba, ragassz rá bélyeget, és küldd el annak, aki nem sz@rja ezt le!"


Ha valaki azt mondja neked: Kapd be! Akkor válaszolhatsz azzal: Kapja be neked a fogaskerék!

(Ha fiú az illető, még hatásosabb)


Ha valakire véletlen hosszabb ideig nézel, és az felhörken rajta, és valami olyasmit mond, hogy "Mit bámulsz? Tetszem?"

Akkor mondhatod neki azt: "Tetszel? Bocsi, de csipesszel sem nyúlnék hozzád!"

((Viszont utána készülj fel arra, hogy esetleg gyorsan kell teret váltanod.))


Nekem volt "szerencsém" nem is egy idegesítő, okoskodó emberhez, aki szerint az én ötleteim csapnivalóak, s mindig talált bennük kifogást, viszont mikor ugyanezen ötletemet másnak meséltem el,(kísérletképp, mert tudtam, hogy a kötekedőnek a személyemmel lehet a baja, bár okot nem adtam rá) és az az illető adta elő, akkor mindjárt az ötletem zseniális volt. Na, ettől az kötekedő, okostojástól nyíltan megkérdeztem:

- Oké, az ötleteim szarok, de te tudnál akkor jobbat javasolni? Mert eddig csak azt hallottam, az én javaslatom a legrosszabb. Adj akkor valami konstruktív ötletet!

Persze erre azonnal azt mondta, hogy eddig nem volt velem haragban, de ezután gondolkodóba esik ezen.

Az egészben az volt a legrosszabb, hogy volt befolyása a vezetőségre, és számtalan ötletem megvétózta, kibelezte, kihúzta, hogy nem kell.



Egyébként szituációtól függ a visszavágás.


((Bocs, hogy kicsit off voltam, de hiszem, hogy összefüggésben a kérdéssel.))

2018. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!