Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Playstaion store-ban vásárlás...

3xanya kérdése:

Playstaion store-ban vásárlás esetén ha kártyával szeretnék fizetni, akkor mit írjak a tartomány részbe?

Figyelt kérdés
Beírtam a várost vagyis hogy Budapest meg be van írva, hogy hungary de a tartományba nem tudom mit írjak?!Egyébként a kártyámat elfogadja. Ja és akkor már a kártyatulajdonoshoz sem tudom hogy a nevemet írjam vagy a bank nevét. A válaszaitokat előre köszönöm
2018. okt. 2. 14:02
 1/3 2*Sü ***** válasza:

A tartománynak esetleg az USA-ban van jelentősége, mert létezik több város, aminek ugyanaz a neve, de más-más államban található. Magyarországon nagyjából a megye ennek a megfelelője. Ha nem kötelező, akkor hagyhatod üresen, ha kötelező, akkor írd be a megyét.


A kártyának meg te vagy a tulajdonosa, pontosan azt a nevet kell odaírni, ami a bankkártyán szerepel (akkor is, ha valamilyen oknál fogva időközben megváltozott a neved).

2018. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. okt. 2. 16:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! 👍
2018. okt. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!