Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek tudnátok mondani...

Kérlek tudnátok mondani sportos, lehetőleg röpis animéket?

Figyelt kérdés
Leginkább a röpis vagy kosárlabdás animék érdekelnének. Láttam már a Haikyuu-t, a Mila a szupersztárt, a Free-t, és a Kuruko no basuke-t

2018. okt. 4. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem nézek sport témájú animéket, így ajánlani sem tudok konkrét műveket, de miért nem keresel rá a "röplabda" és "kosárlabda" cimkékre az AnimeAddicts vagy az AniDB oldalakon?

Amiknek jó az értékelése, vagy látod, hogy sokaknak kedvence, az nagy valószínűséggel megér egy próbát.


[link]

[link]


[link]

[link]

2018. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Tök jó ez az AnimeAddicts, ha nem vagy regisztrálva akkor b××szd meg, mert semmit se tudsz megnézni.


Én a One Outs-ot ajánlom, bár ez baseball-os, de jó sportanime, az egésznek hasonlít a hangulata a Death Note teniszes részére.

2018. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MetalWolfie ***** válasza:
100%
Most jött ki a nyári szezonnal egy röpis anime, a címe: Harukana recieve.
2018. okt. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
25%
Haiykuu!3 évados, nagyon jó röpis anime
2018. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az előző vàlaszadó: elnézést nem láttam , hogy a haikyuu láttad. Nem mondtam semmit.
2018. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Még mindig ugyanaz:


Röpisből ha nem is de kosaras animéből ajánlom a a Slam Dunk-et (1993as de tök jó) vagy ha ezek ugyan nem is kosaras/röpis animék de két boxos/sportos anime: Hajime no ippo és Megalo Box (utóbbi fél éve se, hogy kijött)

2018. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link] - az összes sport anime.

Ami amúgy még nagyon jó, az a Baby Steps (teniszes) illetve a Diamond no Ace , Major (mindkettő baseballos), meg én úgy kb. az összes sport animét szeretem, szóval lehet a fenti linken szemezgetni.

2018. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. okt. 13. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Haikyuu, Kuroko no basket, Free, Yuri on ice, Sk8 the Infinity
2021. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!