Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munka adó csak úgy kirughat?

RedVanillia kérdése:

A munka adó csak úgy kirughat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Barátnőm párja 5-6 hónapja dolgozik egy Hotelbe mint pultos. Eddig egy szabad téri pultban tevékenykedett de most hogy be köszöntött a hideg ez megszűnt. Most ki akarják azért rúgni mert fiú és bent a hotelbe csak lányokat alkalmaznak.

Szerintetek ez mennyire reális? Október 4.én oda adni neki a szeptemberi fizetését és viszont láttásra inteni ?



2018. okt. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt nem rúghatják ki, mert ő fiú.

De úgyis tudnak találni 1000 okot a kirúgásra...

2018. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, megteheti. A Balatonról is hazaküldtek mindenkit, vége a szezonnak. De szerintem a barátod is tudta hogy ez lesz.
2018. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak a Balaton szezonális munka, és a szerzodest is úgy irjak meg. Ot úgy vettek fel hogy nyárra ki aztán télre be. (És nem az én barátomtól van szó)
2018. okt. 4. 19:04
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak sajnalom a baratnom és probalok segiteni nekik. Nem

tudjak a jövő havi alberlet meg a számlák így hogy lesznek rendezve. De ha minden igaz az egyik ismerősöm elhelyezi a fiút a cégébe és megoldódik a dolog. Csak nem ertem hogy teher valaki ilyet. Semmi rosszat nem tett végig normálisan végezte a dolgát. Mi is nem egyszer voltunk kint nála és nem egy vendég kérte el a vendég könyvet és dicsérte ot meg. Azért ki rúgni mert o nem mutatt jól a pultba mert csak lanyok vannak. Meg nem előre jelezni hogy legalább tudjon másik munkat keresni ne az utcara mennyenek. Csak ezt nem tudom meg érteni miért ..

2018. okt. 4. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen a területen a korrektség kihalóban van..
2018. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!