Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jacksonrol kell...

Michael Jacksonrol kell fogalmazást írnom, és nem tudom, hogy kezdjek neki? Sos

Figyelt kérdés

Mivel Michael és a családja szegény volt és csak később lett híres, egy "előtte - utána" fogalmazást kell írni róla. Pl: szokásai, miket evett, szabadidejében miket csinált stb

Holnapra kellene, és egyszerűen nem tudom elkezdeni. Előre is köszönöm! (a zenei pályafutása nem kell a fogalmazásba!! )



2018. okt. 7. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajongó vagy?
2018. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én régóta rajongó vagyok, bár a magánéleteről nem tudunk túl sokat. Lehet idősebb vsgy től sokkal régebbi rajongók tudnak egyet s mást, de ameddig nem segít valaki, addig leírom amit én tudok.

Szokásai: az attól függ milyen szokásokra gondolsz. Rossz szokásai (pl.körömrágás) nem voltak. Vallással kapcsolatos szokásai voltak (EGY IDEIG) mivel az tény, hogy ő a Thriller c. dal/videoklip megjelenéséig ő a Jehova Tanúi közé tartozott. (De ez már más téma) Ez volt az oka amiert nem tartott karácsonyt, majdcsak Elizabeth Taylor kis beavatkozása után tetszett meg neki ez a karácsonyos dolog :).

Miket evett: a KFC csirke volt a kedvence, de a Subway szendvicseket is szerette. Édesszájú volt, szerette a nyalókát, a fűszeres rágót, a csokit (azt ritkán evett). Gyümölcsleveket, vizet, teát, turnén Gatoradet és energiaitalt ivott. Nagyon szerette a Tabasco szószt is (brutál csípős szósz).

Szabadidejében mit csinált: nos.. ő egy nagy gyerek volt. Kívűl felnőtt, belül gyerek. Hát úgy is viselkedett.. imádott fára mászni, vizilufi csatázni, vizipisztoly csatázni (egy teljes Super Soaker gyűjteménye volt), vagy akármit játszani Neverlanden. Imádott egymagában bezárkózni a táncterembe és új mozdulatokat kipróbalni. Sokszor ült a szerencsefáján és írta a jobbnál jobb dalokat. Én most hirtelen csak ennyit tudtam segíteni, remélem jol sikerűl a fogalmazásod, sok sikert kívánok hozzá! A legjobb embert választottad :)

2018. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó oldal


[link]

2018. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, már beadtam, és ötöst kaptam rá 😌
2018. okt. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!