Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen nekem írni...

Valaki segítsen nekem írni egy fogalmazást aminek az a címe hogy "A tükör", nagyon gyorsan kéne valami segítség.17 éves lány vagyok és nem a kinézetemről kell írni, hanem pl. egy krimit. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Krimit is lehetne, ám ami nekem erről eszembe jut az minimum sci-fi, illetve természetfeletti (azaz Supernatural), horrorisztikus elemekkel. :)


Ugye van egy olyan hiedelem, hogy halottas házban a tükröket le kell takarni.

Ebből lehetne indítani valami horror sztorit. Például, hogy valaki nem hisz ebben a babonában, és utána valami furcsa történik a családban emiatt.


A sci-fi:

Maga a tükör hétköznapinak látszik, ám a Hold egy bizonyos fázisában átjáróvá válik egy másik világ számára, ahonnan ide hozzánk átkerül pl. egy gonosz lény.


Krimi elemekkel:

A tükör egy olyan házban volt eredetileg, ahol valami tragédia történt, és azt játssza vissza, bizonyos időközönként, vagy mint egy film, magában a tükörben, vagy, akik megvásárolták, annál a családnál következnek be hasonló események.


Ha nincs semmi ihleted, akkor a tükörrel kapcsolatos misztikus dolgok bizonyára vannak a neten, ez eléggé hálás téma. :)

2018. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!