Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 41éves férfi miért nézz...

Egy 41éves férfi miért nézz állandoan egy tőle 25 ével fiatalabb kislányt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mindig figyelgeti őt állandoan , nagyon mélyen a szemébe nézz, meghöken mikor meglássa, megdicséri hogy szép,megkérdezi hány éves? Likeolgat neki .... szoval nem értem!!!! És persze a szeme sarkábol nézzi őt ....???

#szerelem #nemszámitakor?
2018. okt. 7. 17:34
1 2
 1/12 2*Sü ***** válasza:
5%
Ha valaki 25 éves, azt nem nagyon szoktuk kislánynak hívni. 25 évesen egy felnőtt nőről van szó. A nőiességnek, vonzóságnak van ideája, amiben benne van valamennyire a fiatalság is. Nem véletlen, hogy azért a modellek rendszerint nem 40-50 évesek, hanem jellemzően 20 év körüliek. A plakátok, reklámok is jellemzően fiatal nőket ábrázolnak. Életkortól függetlenül, így 41 évesen is, meg 61 évesen is egy férfi számára vonzóbb egy 25 éves nő, mint egy 30, 40 vagy 50 éves nő. Szóval én azt nem igazán értem, hogy mi az, amit nem igazán értesz.
2018. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

#1: Te diszlexiás vagy vagy diszkalkuális? 16 éves kislányról van szó.


Kérdező, azért mert szívesen megdugná.

2018. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 2*Sü ***** válasza:
0%
Az megint más tészta, hogy egy 41 éves férfi és egy 25 éves nő között milyen jellegű kapcsolatot remél a 41 éves férfi. Nyilván rövidtávon nincs gond, hosszútávon az eltérő életkorból fakadóan, eltérő célokat, értékrendeket vall magáénak a két személy, ami ritkán szokott nem csak testi, vagy érzelmi, de szellemi, mentális szinten is működő, azaz teljes értékű párkapcsolattá válni. Persze kérdés, hogy ki mit akar egy párkapcsolattól, ki mit tud adni a másiknak, mit akar adni a másiknak és az megfelel-e a másik félnek, vagy ennél többre vágyik. Nézd meg, sok nagyon gazdag 60+ -os férfinak van 20 év körüli topmodell barátnője, felesége. Ha az egyik szexuális – vagy nem feltétlenül szexuális – fiatalságot vár, a másik meg anyagi egzisztenciát, stabilitást vár, vagy a másik valamilyen érdeme, rangja imponál neki, és erről szól a kapcsolatuk, valamint ezt tudják is magukról, akkor mindkét fél jól járhat, elégedett lehet, hosszútávon is működőképes lehet egy ilyen felállás.
2018. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván azért nézi mert tetszik neki. 16 évesen azért már eléggé nőiesen tud kinézni az ember lánya ahhoz hogy egy középkorú férfi megkivánja őt. ;)
2018. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdező. Valószínű rólad van szó. Mármint gondolom te vagy ez a 16 éves lány. Nos, elmondom miért csinálja ezt a férfi. Mert tetszel neki. Vagy legalábbis szexuálisan vonzónak tart. De nagyon nagy közöttetek a korkülönbség, tehát én azt tanácsolom, hogy fiatalabb férfival kezdj.
2018. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert megdugná.
2018. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolo te nem látod a kérdést? Vagy mit nem lehet érteni azon hogy egy 41 éves férfi miért figyelget egy tőle 25 ével fiatalabb lányt!!?? Szoval 41-25=16 amugy második válaszolonak köszönőm hogy legalább normális választ adott ès megértette a kérdést!!
2018. okt. 7. 18:01
 8/12 2*Sü ***** válasza:

> #1: Te diszlexiás vagy vagy diszkalkuális? 16 éves kislányról van szó.


Egyik sem, csupán roppantul figyelmetlen. Elnézést. Felületesen úgy olvastam, hogy „25 éves fiatalabb kislányt”. Egyetlen betűt olvastam el, remélem azért még nem vágjátok át a torkomat. ;-)


No igen, így azért némileg más a felállás, de tulajdonképpen lényegi szinten nem sokban különbözik. 16 évesen azért testileg már egy érett lányról van szó. Itt inkább a szellemi érettség hiánya miatt másabb jóval a helyzet. 41 évesen azért az emberben kialakul egy férfiben – még ha nincs is gyermeke, és/vagy nem is szeretne – egyfajta apai ösztön, egy 16 éves lányban jobban látja azt, hogy „a lányom lehetne”, ahol a lány itt most valóban kislányt jelent, nem rokoni viszonyt. De nyilván az ilyen eset sem teljesen ritka. Egy potenciális párkapcsolatról itt nyilván sokkal értelmetlenebb beszélni, de ettől még tetszhet nagyon a férfinek a lány testileg is, de nem feltétlenül csak testileg, érzelmileg, szellemileg is. Hogy ezt kissé betegesnek tartjuk? Nyilván. De azért nem véletlen az sem, hogy annyira nem tartjuk betegesnek, hogy törvénybe ütköző is lenne egy ilyen kapcsolat, ha mindkét fél saját szándékából – fogalmazzunk úgy – köti szorosabbra a kapcsolatát egy egyszerű ismertségnél.

2018. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi második válaszolo🤣❤️ És köszi a hozzászolásodat!! Meg amugy mindenkinek!!!!💖
2018. okt. 7. 18:10
 10/12 2*Sü ***** válasza:
(Bár lényegtelen a kérdés szempontjából, de már sejtem, hogy miért olvastam félre. Ugye a helyes ragozás: év+vel = évvel. A kérdésben írt „ével” jobban hasonlított futólag olvasva az „éves”, mint az „évvel” szóra, főleg így, hogy előtte már le volt írva az „éves” szó is.)
2018. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!