Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen legyen a romantikus...

Nemtudommilegyenez kérdése:

Milyen legyen a romantikus meglepetés este a barátomnak?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, 5hónapja vagyunk együtt. Az utóbbi időkben elég sokat veszekedtunk a barátommal, főleg miattam és a féltékenységem miatt, ennek ellenére imád engem és nagyon sokat küzdött azért hogy ne rakjam ki. Nagyon bánom amit tettem.. sokszor csúnyán beszeltem rola a hata mogott es elmondtam masoknak olyan dolgokat amiket nem szabadna.. szegyellem ezt az undorito viselkedest.. valtoztatok ezeken. En is imadom a paromat es nem szeretnem elveszíteni. Viszont epp ezek miatt szeretnem meglepni:) egy romantikus estére gondoltam. Gyertyafény meg ilyenek,valami kis meglepi:) vacsora lenne a jo, csak az egesz csalad itthon lesz es ugy nem birnank 5percet se eltolteni hogy valaki ne zavarjon meg. Szoval olyan otlet kellene amit a szobamba is tudunk csinalni😛 rozsasziromra,gyertyara es egy uj csipkes fehernemure gondoltam😊 viszont valami kezzel foghatot is szeretnek neki adni, csak egy kis aprosagot, ami emlekeztetni fogja erre az estere. Mit ajanlatok? Illetve van meg valami otletetek a romantikazasra? Esetleg ti mit csináltok? Koszonom a valaszokat elore is😊
2018. okt. 7. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A rózsa fehérnemű ötlet jó gyertyákkal

Ha meg tudod oldani menjetek hotelbe nem tudom merre laksz de nagyjából 10.000ft körül 1 éjszakára már kapsz normális szobát:) kézzel fogható dolog

Csináltass neki valamit ,graviroztass vagy ilyesmi nézzd meg egy kreatív bolt oldalát rengetek otlet van

2018. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jó ötlet 😊
2018. okt. 7. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire szeretsz kreativkodni én kinyomtattam egy közös képet (dmbe 100ftkb ) papir írószerbe vettem keményebb papirt nem tudom hogy hívják. Félbe hajtottam az egyik oldalt a közös kép volt a másik oldalra meg leírtam mi mindent szeretek benne és legfökepp köszönöm h van .

Lehet padinak túl nyálas,az én párom örömmel fogadta (én szeretek ilyeneket csinálni)

A másik amit majd később tervezek csináltatok egy fadobozt valamit ráíratom hogy ha rossz napod van vagy hogyha néha haragudnál ram (meg nem tudom melyik lesz )...

És 100 papir cetlit rakok bele amire mindre írok hogy miért szeretem mit szeretek benne közös élményeket

2018. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon jó ötlet köszönöm 😊 szeretek igy kreativkodni én is😊
2018. okt. 7. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!