Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi poloska...

Miért van ennyi poloska debrecenben?

Figyelt kérdés
rettentően sok a poloska most debrecenben és már nagyon idegesít... máshol is ennyi van? egyáltalán miért van ilyen sok belőlük?

2018. okt. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Tisza mellett lakok egy kis faluba,gondold el itt mennyi van..még ha kinn maradnának,de mocskosul vágynak befelé a házba,valamelyik nap lefeküdtem aludni és hirtelen elszállt a fejem mellett egy,abba a nagy csendbe olyan volt mint egy helikopter..felkeltem lecsaptam,még kettő üldögélt a függönyön rajta kívül.Nem tudom mit lehet tenni ellenük..
2018. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
katasztrófa... nem merem felhúzni a szúnyoghálót mert azonnal bejönnek. De mitől van ennyi?
2018. okt. 9. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Pesten is sok van. Az egész országban vannak
2018. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is (Székesfehérvár) sok van, nem győzzük levadászni őket.


"A legtöbben azt kérdezik, miért pont most van belőlük ennyi?


„A válasz egyszerű: azért, mert forró volt a nyár, meleg az ősz, és tavaly télen sem volt komoly fagy, így könnyen átteleltek a poloskák"


– mondta a szakember, aki szerint nem kell félni tőlük."

2018. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenhol ennyi van sajnos


én a chemotoxal megoldom ha betéved, annyit tanácsolnék még, hogy én pl nem a nagy csillárt kapcsolom fel hanem a fali kart, sokkal kevesebb jön be, ha nincs annyi fény, de teljes sötétségben is betéved 1-2

2018. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert nem fürdesz elég gyakran és kirajzanak az intim nyílásaidból. Fürgyé leee!
2018. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!