Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az ágyi poloska irtásával...

Az ágyi poloska irtásával kapcsolatban van valakinek tapasztalata az Irtás-SOS-al? Vagy Debrecenben ismer valaki megbízható ágyi poloska irtót?

Figyelt kérdés
Sok bp-i cégnél látom, hogy garanciát is vállalnak, de debreceni céget nem találtam eddig, ami megbízhatónak tűnne.

2015. nov. 19. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A Honvédtemető utcájában (nem tudom hogy hívják, a Böszörményiből nyílik) van a Hortobágy Kft, azok garanciával megcsinálják
2015. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 potyike ***** válasza:
nekem n agyon bevált a BIO-KILL rovarírtó permet.Az ágyat és fotelokat befújom,a fiokot is alul is,a lepedő alatt isés nem rázom,nem porszívózom az ágyneműt,kb hetente 2-szer.A hatása késleltetett,ezért nem szabad rázni,porszívózni.Nincs szaporodás,nyugodtak az éjszakáim.
2015. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!