Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan hozza ide a szemetét?

Jogosan hozza ide a szemetét?

Figyelt kérdés

Panelba lakunk és 2 hete többször is észre vettem, hogy egy kocsiból kiszálló pár, tele rakja mindkét szemetest ... múltkor sikerült fényképét készíteni, már akkor sajnos mikor indultak el.

Közzé tettem a városom Facebook csoportjában, majd pár óra múlva, írta a hölgy, hogy legyek szíves levenni, mivel igaz nem lakik itt, de van itt lakása, tehát nyugodtan ide hozhatja.

Tudtommal nem fizet szemét díjat, így úgy gondolom, hogy semmi joga...

Én látom rosszul? ( Könnyen meglehet,mert nem vagyok otthon ilyen téren.


2018. okt. 10. 15:57
 1/3 lakts dzseniferlopez ***** válasza:
Ha van ott lakása, akkor valószínűleg fizet szemetet is. Illetve valószínűleg téged előbb büntetnek meg a fotó miatt.
2018. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt nem teheti meg! Ha van ott lakása, ahhoz kell tartoznia szemetes tartálynak, amiért fizeti a szemétszállítási díjat. A SAJÁT kukájáért, és nem azért, hogy a tiéteket rakja tele!

Nem tudom mennyire lehetséges, de lehet, hogy le kellene láncolni, és lakatolni a kuka tetejét...

némelyik helyen láttam ilyet, és valóban, ez az egész nem egyedi dolog, én is láttam rá példát.

Szerintem ez nem jogos viselkedés.

Azt ugyan nem tudom hogyan, kinél lehet ezt szankcionálni, de hogy ez nem fair viselkedés, az egészen biztos. (rendszámot írd fel mindenképp)

2018. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, újra átolvastam, amiket írtál, és egy-két dolog más megvilágításba került. Szóval az illető, azt mondja, hogy ott, a társas házatokban / panelban van lakása, csak nem lakik ott. Ha ez igaz, akkor valóban, rakhatja oda a szemetet. Ám, ha csak ezzel "takarózik" a facebook fotó miatt, akkor nem.

Viszont ha van lakása, de nem lakik ott, akkor hogyan termelődik annyi szemét, amivel megtelik a kuka? Mondjuk ez is érdekes felvetés.

De miért kocsival hordja oda a szemetet? Olyan, mintha máshonnan hozná.

Ha abból a lakásból hordaná ki - hozzáteszem: jogosan - a szemetet, ahol ugyan nem lakik, de mondjuk lomtalanít, akkor megint csak felmerül a kérdés: Miért kocsival érkezik a szemetes konténerhez?

2018. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!