Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz hogy rendőr legyek?

Mi kell ahoz hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés
Rendőrnek szeretnék menni (ált.8 ba vagyok) és mi kell hozzá ?
2018. okt. 11. 19:11
 1/5 anonim válasza:
Vagy jelentkezel a rendészeti szakgimnáziumba, vagy (ami szerintem ajánlatosabb) elmész egy kéttannyelvű gimibe, rendesen leérettségizizel, és utána mész egy továbbképzésre.Szerintem a rendes érettségi megszerzése jobb, mert akkor még mindig dönthetsz másképp a suli közben is, valamint utna is több lehetőséged van.(a nyelv pedig mindenhol fontos, a rendőröknek pedig különösképp)
2018. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát aza baj hogy nem vagyok a legjobb angolos :/
2018. okt. 11. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

8 általános? az a baj már most túlképzett vagy

így már csak rendőrfőnök lehetsz kapásból

2018. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-.- ugy értve hogy most kell középet választani és rendőrnek szeretné menni
2018. okt. 12. 07:17
 5/5 anonim válasza:
Az angolra ráhajthatnál, meg kapásból van egy felvételi szerintem, úgyhogy rossz tanulmányi átlaggal nem vesznek fel, de ha pl csak gimibe mész és ott ráhajtassz az angolra még lehet esélyed.Mehetsz pl nyelvi előkészítő osztályba valahová....
2018. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!