Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen rosszaságot csinálta...

Maggie7 kérdése:

Ti milyen rosszaságot csináltatok gyerekkorotokban? Sztorik?

Figyelt kérdés

nekem is van pár


1. elmentünk Pécsre apa,anya,és én (6 éves voltam). namármost! egy 3 csillagos hotelban voltunk és reggelinél nem szóltam semmit, csak a padlóra köptem a fogamat.


2.sopronba költöztünk amikor kb.11 éves voltam. családi házba vettünk egy kutyát meg egy macskát. az kell rólam tudni,hogy akkoriban imádtam netről rendelni . a kutyánknak meg a cicánknak kb.100 ft értékben rendeltem :D anyáék néztek!


2018. okt. 12. 16:31
 1/2 anonim válasza:
67%
Hittan teremben belevizeltem a gyertyatartóba
2018. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Én főleg az iskolában rosszalkodtam sokat :DDD odahaza aránylag jó gyerek voltam, maximum a testvéreimmel torzsalkodtam sokat,de hát az minden háztartásban jelen van, ezeket nem nevezném különleges eseteknek. A suliban viszont, bár mindenből jó jegyeket szereztem, magatartásból feltűnően rosszakat :DDD de nem bánok meg semmit, jó móka volt! Soha annyit nem röhögtem mint az általános iskolai éveink során!!!


- A biosz terem mellett volt a lépcsőház, az ajtó előtt pedig egy nagy üres tér, afféle zsibongó-szerűség, ahol helyet kapott egy ivókút, egy TV-szekrény és pár szék. Itt nézették velünk a filmeket, amikor a tananyagban benne volt. Na, az osztálytársaim a folyosói öltözőszekrényekből mindig kicibáltak pár cipőt, és azokkal fociztak (az egyik "kapu" a TV-szekrény, a másik a lépcsőházra néző rács volt) mielőtt az óra megkezdődött volna, ugye a terem zárva volt, vártuk a tanárt. Egyvalaki "hesszelt", a többiek addig rugdosták, passzolták a cipőt egymásnak, és ha telibe találta a cipősszekrényt vagy átzúgott a rácson és leesett a lépcsőházba, az volt a "gól". Lehetett almacsutkával is játszani, az még mókásabb volt, mert egy erősebb rúgástól szétszállt, és ilyenkor újat kellett kukázni. Egyik óra előtt 5 almacsutkát is szétrúgtunk, aztán biosz órára bejön egy tanár, hogy a lépcsőforduló tele van almával meg popcorn-darabkákkal (az egyik fszfejű gyerek, Orosz Norbi azt kajálta és kiszórta a maradékot a lépcsőházba). Azt a röhögést egy temetés se tudta volna elfojtani :DDDDDDDDDDDDD


- Óra közben gyakori volt a "pöcgaluskázás". Olyasmi volt mint a köpőcsövezés, csak pöcköltük a nyálas papírgaluskákat a nyitott tolltartó tetejéről. Itt nyilván annak volt könnyebb, aki hátrébb ült. Párszor verekedés is lett a vége szünetben :DDD


- Volt az Iskolatej-program nálunk is, az osztálynak azonban alig a 2%-a itta meg, amit kapott. A nagyja beleivott egyszer,aztán ott rugdosta a folyosón.


- Az ivókutaknál rendszeres volt az árvízcsinálás. Jó nagy tócsát az ivókút elé, és hátha eltaknyol benne valaki. Egyszer egy Csontos vezetéknevű gyerek akkorát esett, hogy röhögött az egész folyosó :DDDDD azért a gyerekért amúgyse volt kár, olyan irtózatosan hülye volt, hogy az eséstől méghülyébb már nem lehetett volna.


- A "fogós" cipő nagy sláger volt, akinek olyanja volt. Tudod, amivel rugdosni kell a falakat és fekete csíkok maradnak utána. Na, ezt szünetben 4-5 félnótás rendszeresen csinálta, tele volt féknyomokkal a fal egy-egy tanítási hét végére :D


- Udvariszünet kötelező volt még -10 fokos fagyban is, úgyhogy voltunk akik elbújtak a fiúvécébe, mert oda nem mentek az ügyeletesek. Na, Nagy Norbi nevezetű cimborám egyszer csak úgy "me' mé' ne" alapon lerúgta az egyik piszoár aljáról a könyökhajlatot. Tömény húgy folyt ki belőle, meg valami feketés trágyalé, és olyan irtózatos szaga volt mint egy 10 éve nem takarított MÁV-budinak. Percekig röhögtünk ezen is :DDDD


- Szintén Nagy Norbi. Összedobtuk az összes pénzünket, és Nagy Norbi vett rajta 8 kiló élesztőt. Lehúztuk a vécén, és úgy 2-3 óra múlva úgy megdagadt tőle a szar hogy visszajött, és elöntötte a klozetot :D Sikerült fapofát vágnunk a suli végéig, de az utcán már úgy röhögtünk hogy csaknem mi is beszartunk :DDD


- Az alsósok (harmadik emelet) vécéjében is volt hasonló, nem volt kedvünk udvariba kimenni, úgyhogy fölmentünk ejtőzni. Támasztjuk a falat, beszélgetünk, rágózunk, gömböket fújunk belőle. Ahogy ott elvagyunk, bejön valami másodikos kis kuki, és bevonul az egyik vécébe. Nem foglalkoztunk vele, dumáltunk tovább. Úgy 5 perc múlva hatalmas ordítás, és a kis hülyegyerek letolt gatyával, mint valami kamikáze harcos, kiront a kupoldából és a saját szarával kezdett hajigálni minket :D nem talált el, pucoltunk is onnan azonnal, de kb. behugyozásig röhögtünk a dolgon még évekkel is utána ha eszünkbe jutott:D


- Egyik órán a padomban találtam egy csomag háztartási kekszet. Magyaróra előtt masszív kekszháborút vívott az osztály egymással :D és persze hogy én vittem el a bal7, mint mindig :PPPPPP


- Egyik tesióra során én és Szakos Tibi nevű alkalmi haverom beszabadultunk a szertárba. Pöttyös labdákat valamiért tilos volt kivinni a tornaterembe, de az NEM volt tilos, hogy a szertárba rugdossuk őket :DDDD neki is rúgtuk mindennek :D ajtónak, falnak, a polcoknak, csináltunk nagy ramazurit. Egyszer csak az egyik rúgásom után BUMM! Ssssssssssssz...


Ez bizony kilukkant :DDD és szaktanárit kaptunk, de eszméletlen jót röhögtünk rajta :DDD


- Töriórán egyszer nagyon csuklottam. Próbáltam az ősi módszer szerint (tartsd vissza a lélegzeted) gyógyítani, de hirtelen nem kaptam levegőt, és mikor lélegeztem, egy akkora bazi nagyot sikerült csuklanom, hogy zengett bele az egész terem :D ki lettem zavarva, de a folyosón nagyon jót kacagtam azon, hogy felháborodott a tanárnő :D Isten látja a lelkem, NEM szándékos volt!


- Menza: a kaja nem mindig volt embernekvaló, néha másra nem volt alkalmas, mint kajacsatára. Főleg a meggylevest szerettük, mert a magokat ugye bennehagyták, mi pedig kanalainkból katapultot készítve bízvást lőhettük egymást a magokkal :D Ez a játék volt az úgynevezett "Missile attack", és minden "lövés" előtt mondani kellett hogy "incoming missile".

2018. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!