Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A főnököm most kapott Arany...

A főnököm most kapott Arany koszorús elismerést. Én hogy kaphatok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy ő már több mint 50 éve a fémiparban dolgozik és most kapta csak meg. Azt is tudom, hogy 2 év után még nem fogok kapni, de egyszer majd szeretnék. Ha jól gondolom 50 év után lehet megkapni, de ez csak akkor van ha pl 50 évig egy munkahelyen dolgozom? Vagy 50 évig de lehet közbe 25 munkahelyem a fémiparban? ( persze ha lesz még olyan elismerés 50 év mulva..)

Van ennek a díj nak valami külön kitűzése, hogy mit kell teljesíteni hozzá?

Válaszokat köszönöm!



#munkahely #aranykoszorú #meddig kell dolgozni
2018. okt. 14. 09:25
 1/7 szántóvető ***** válasza:
ne izélj már.nehogy azt mondd hogy számodra ez egy életcél hogy fél évszázad múlva kapsz egy semmitérő díjat.a kertszomszédom jut eszembe aki 43 év után ment nyugdíjba és kapott egy órát.emlékszek hogy nagyon örült neki,meghatódva mutatta meg szegény.az persze nem zavarta hogy szar fizuért gürcölt egész életében ill hogy munka után maszekolni volt kénytelen,mégsem érte el egy középosztálybelinek mondható életszínvonalát(volt felesége aki szintén dolgozott valamit,meg egy lánya.)kis idő múlva beteg lett,későn is ment orvoshoz mert halogatta,a gyomorrák korán elvitte.az órája bizonyára megvan,de már nem emlékszik rá senki a szűk családján kívül mert a világ rohan tovább sebesen..szóval valami értelmesebb célért küzdj,ne ilyen csicska elismerésekért.
2018. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szipmla választ vártam a kérdésre. Az embereknek vannak álmaik, és ez a díj az enyémek között van.
2018. okt. 14. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen adok neked egy ilyen díjat, még átadó ünnepséget is tartunk beszéddel.

Hatvanezer forint lesz.

2018. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem találtam információt róla, kérdezd meg a főnököd, hiszen ő biztos tudja. A többi válaszoló pedig elég szemét. Milyen jogon mondja meg valaki a másiknak, hogy milyen céljai legyenek? Lehet, hogy a kérdezőből csak egy kis kitüntetés marad, de ti lehet annyit se hagytok hátra.
2018. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "válaszokat".. utolsó válaszoló igazad van.! Az a baj nem sokszor látom, de majd megkérdezem..
2018. okt. 21. 09:27
 6/7 szántóvető ***** válasza:

"Milyen jogon mondja meg valaki a másiknak, hogy milyen céljai legyenek?"-ilyet konkrétan nsenki nem írt.biztos hogy jó helyre kommenteltél?

"Lehet, hogy a kérdezőből csak egy kis kitüntetés marad, de ti lehet annyit se hagytok hátra."-semmi jelentősége nem lesz miután elmegy az ember,ebben biztos lehetsz.marad néhány emlék egy olyan rokon után akit vagy ismertél vagy nem.de nem a kitüntetéseire fogsz visszaemlékezni,hanem a közösen töltött időre,a közös emlékekre(már ha voltak..)vagy a megfakult fényképeken lévő személyre(régen a valódi fekete-fehér fényképek még ilyenek voltak,lehet hogy ez már furcsa a mai generációnak.)a 3-as válaszolóval mélyen egyetértek.

"Egy szipmla választ vártam a kérdésre.".olyat kapsz amilyet,ezt nem tudja befolyásolni senki.max értékelni tudod hogy mennyire hasznos a válasz,ez minden.

2018. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát 10 éve dolgozom egy német multinál Magyarországon.

Kb 70-en dolgozunk a munkahelyemen.

Minden kolléga aki legalább 10 éve a cégnél volt(37)tavaly kapott év végi bónuszt.


A "bónusz" egy könyv volt egy 557 oldalas könyv a cég/vállalat több mint 50 éves fennállását mutatja be.


Nem egy 13.havi fizu,vagy egy félhavi fizu volt,nem szép kártya utaltak pénzt,hanem a bónusz egy kib@szott könyv volt a cég történelméről.


Ennél cinikusabb jutalmat nem is adhattak volna, inkább ne adtak volna semmit.

2023. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!