Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik színt melyikkel pàrosít...

Melyik színt melyikkel pàrosítanátok?

Figyelt kérdés
Írjàtok le az összes színt ami van és írjátok mellé mivel tetszik nektek.Én leírom az én gondolatom és írjátok le hogy jól döntöttem e?Fehér:fek,pir,rózs,kék,bar,nar,sár,rózs,lil,bézs,vil zöld.Fekete:nar,pir,szür,kék,feh,rózs.Pir:szür,feh,fek.Nar:feh,fek,szür.Barna:rózs,feh,vil kék,vil zöld.Rózsaszín:barna,feh,fek,szür,lil,vil zöld,sár,vil kék.Vil kék:feh,fek,szür,vil kék,barn.S.kék:feh,fek,szür,v.kék.Narancs:feh,fek,szü.Sárga:fehér,rózs.S.lil:feh.V.lila:rózs,feh.Bézs:feh.V.kék:szü,rózs,fek,feh,bar,v zöld.
2018. okt. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

jóvan xD


Jól döntöttél....

2018. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj, első, két perce röhögök a válaszodon! :D


Szerintem is jól döntöttél kérdező.

2018. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit vicces hogy ilyet írtam de öltözködésnél a színpárosításban azért jó ha valaki tudja mi mivel passzol.
2018. okt. 14. 22:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy ez nem egy életbevágó dolog azért is nevethettetek.
2018. okt. 14. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem ezért nevettem.


Tényleg jó tudni, hogy mi mivel passzol, ezzel nincs is gond. Csak a kérdés nem igazán érthető, mert egy nagy rövidítéshalmaz az egész, és esélytelen kibogozni, hogy pontosan hogyan is kellene ezt értelmezni.


Erre utalt az első válaszoló is. De ahelyett, hogy elkezdett volna bunkóskodni, hogy "mi ez a hülyeség" meg "tanulj meg magyarul", stb, röviden és frappánsan válaszolt. Ezért tetszett nekem.


A "jól döntöttél" szerintem kábé azt jelenti, hogy: "Nem értem a kérdést, halvány lila gőzöm sincs, hogy mit kéne írni, de biztos igazad van. Ha már ennyit foglalkoztál ezzel a szín kérdéssel, biztos értesz hozzá valamennyire. És egyszerűbb is, ha ezt írom. :) "


Ne vedd sértésnek, nem akartalak megbántani. És ha rendesen leírod a kérdést, eskü, válaszolok is rá.

2018. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már belezavarodtam.Hagyjuk.
2018. okt. 19. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:

zöld - narancssárga

sárgászöld - lila

fekete - fehér

2020. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!