Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ajánlani...

Kittusz24 kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani Mátészalkán olyan szülészorvost aki normális és nem is drága nála egy szülés? Jelenleg tanácstalan vagyok, hogy fogadjak-e magán orvost vagy sem.18 hkm

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 14:11
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
Dr. Szász Csongor. Ő a legnormálisabb orvos Mátészalkán. Szülésznőnek pedig Husztiné Budaházi Tündét ajánlom. Sok sikert! :-)
2018. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Neki van magán rendelője vagy csak a kórházban dolgozik?
2018. okt. 19. 10:10
 3/9 bamboochatheone ***** válasza:
Úgy tudom hogy csak a kórházban dolgozik. Akinek van magánrendelője az egy tajparaszt alkoholista.
2018. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! Én 2 éve szültem Mátészalkán. A fogadott orvosom Dr Nagy Nándor volt. Nekem ő volt a legjobb, már babatervezéstől mellettem volt. Mindenben segített.

Szülésznőt én is Tündét ajánlanám.

Most jelenleg majdnem 5 hetes kismama vagyok. Fogalmam sincs kihez kellene járnom. Már az elején szeretnék olyan orvost fogadni aki végigkíséri a terhességem.

Ha valakit tudsz ajánlani, azt megköszönném.

2018. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Én is Dr. Nagy Nándor akartam felkérni, de ő nem vállal el senkit, mert lehet nem tudna ott lenni a szülésnél. :-( Lehet nem is lesz orvosom
2018. dec. 30. 09:21
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok! Érdekelne mire jutottál/jutottatok.

Nekem még most lett pozitív teszten. Nagy Nándorhoz voltam az utóbbi időben vizsgálatokon. Őt akartam felkeresni, nem tudtam hogy nem vállal szüléseket. A terhességet sem viszi végig?

2019. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nemtudom, hogy végig viszi e vagy sem. K~rdezz rá. Amikor mondta nekem, hogy nem vállal szülés azóta nem is voltam hozzá. Úgy döntöttem, hogy nem lesz fogadott orvosom. Más is szült már orvos nélkül és pozitív tapasztalatai voltak mind az orvos-szülésznő mind a kórházzal kapcsolatban. 26+6 hkm
2019. jan. 3. 08:53
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Bocsi, hogy belekérdezek, de látom vagytok itt friss tapasztalatokkal.. Engem az érdekelne, hogy milyen fajdalomcsillapitasi lehetőségek közül lehet választani a szülőszobában. Köszönöm

2019. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Helló! Kit választották végül?
2020. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!