Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 10 nappal normális...

Szülés után 10 nappal normális a hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Nem magas, 37,3-37,6 között mozog.
2018. okt. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melled nincs begyulladva?
2018. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelezhet gyulladast. Ha nem a melled gyulladt (abbol erzed hogy faj mint a fene, vagy csomos, nem jon a tej stb) akkor lehet osszeszedtel valami betegseget. Nem lenne meglepo a kornyezetemben mindenki akinkozossegbe jar dolgozik tomegkozlekedik, taknyos vagy kohog..korhazba is osszeszedhetted vagy a ferjed haza hozta.
2018. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt is lehet magasabb a hő



[link]

2018. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt jelezném a nőgyógyászomnak mindenképp.
2018. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

alapvetően én is úgy tudom, hogy a szoptató nők testhőmérséklete magasabb (most azt nem tudom hogy csak közvetlen szopi után e vagy amúgy is) de nekem pl a kórházba mikor szülés után mérték, mindig 37.8 körül volt, és azt mondták rá normális.

Azóta eltelt 10 nap, nem tudom hogy még ilyenkor is normális e, ha már belövellt minden esetre ha netalán belázasodsz, azonnal keresd fel vele a nőgyógyászt vagy a kórházat, mert gyulladás lehet, nem csak a melledben, hanem a hasadnál is.

2018. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!