Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne korai lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne korai lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Mostani párommal 4 hónapja leszünk együtt és én még nem igazán voltam senkivel úgy..viszont már egy éve nagyon jó barátok voltunk mire kialakult ez köztünk. Túl korai lenne ha lefeküdnék vele? Vagyis ő esetleg rosszat gondolna rólam? Mert mindig azzal jönn hogy tudja hogy nálam sokáig tart míg engedem és most félek kicsit hogy talán túl könnyen megkap így és rám un. :/

#szex #lány #szerelem #párkapcsolat #romantika #koraieaszex #barátságbóltöbb
2018. okt. 16. 20:00
 1/7 anonim válasza:
Hacsak nem 12 évesek vagytok, akkor nem!
2018. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Upsz.. 18 vagyok és majdnem egyidősek vagyunk.
2018. okt. 16. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni, ne mi döntsük már el!
2018. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem korai, csak ne ezzel kezdjétek egymás testének megismerését. Hol tartotok?

Más is létezik ám a lefekvésen kívül!

2018. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oo.. Hát tudom hogy van más is. Mindent szeretnék vele és nem is úgy hogy akkor most durr bele de vágyom rá.. Csak kicsit tartok is tőle hogy nem e fog egy r...nak gondolni amiért így van o.o
2018. okt. 22. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a szexszel kezdjétek, hanem pettingezzetek, simogazzátok egymást, orálisan izgassátok, elégítsétek ki egymást. Ha ez már nem elég, akkor jöhet a szex. Fogamzásgátlásról gondoskodjatok. Hacsak lehet, tablettát ne szedj, mert el fogsz tőle hízni! Ha már ott tartotok (de akár most is), írhatsz privátot is és beszélhetünk róla.
2018. okt. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!