Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Korai lenne ennyi idősen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne ennyi idősen lefeküdni a barátnőmmmel? 14/f

Figyelt kérdés
Azt hiszem mind a ketten készen vagyunk rá, de közben kicsit félek, hogy meggondolatlanul megyek bele ebbe az egészbe, ahelyett, hogy mondjuk kicsit idősebben feküdtem volna le valakivel először úgy, hogy érettebb vagyok. Tisztában vagyunk az ezzel kapcsolatos legtöbb dologgal, figyelnénk mindenre, szóval nem is ezzel lenne a gond. Csak lehet később megbánnánk vagy valami.
2016. dec. 9. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Így nem hiszem hogy megfogod bánni.
2016. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te életed csinálj amit akarsz
2016. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai. Én is 14 vagyok, és azok a csajok az osztályban akik már ilyen idősen nem szűzek, elég bunkók mindenkivel a fiúk meg szinték bunkók de keménykednek is, mert ők már nem szűzek. Ha meg is teszed, ne legyél ilyen aki azzal kérkedik hogy: Én bizony már b*sztam! Szerintem korai lenne, és sok embertől hallottam már aki ilyen idősen vesztette el hogy nem kellett volna.
2016. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Védekezzetek. Ha óvszer nèlkül csináljátok becsúszhat egy baba is ami pont nem hiányozna nektek. De én várnék az elsővel még 1-2 évet.
2016. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv!

Az én barátnőm is 14 volt amikor lefeküdtünk bár ő nem félt sőt már nagyon akarta most már több mint egy éve vagyunk együtt. Védekezés valóban fontos. És ha úgy érzed, hogy készen állsz rá és elég érett vagy akkor nem hiszem, hogy megfogod bánni.

18/F

2016. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk csak a cigányqrvák vesztették el a szüzességüket ilyen korban.
2016. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!