Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nem szeretem a középsul...

Nagyon nem szeretem a középsulim. Mit tanácsoltok hogy éljem túl azt a bizonyos 4 évet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit (gimi)... lassan 2 hónapja járok oda.. de hihetetlenül rossz:((.. a társaság sem a legjobb mert mindenki mindenkit kibeszél..stb. a tanárok viszonylag jó fejek, de hihetetlenül sok házit adnak (pl. jegyzetelni azt megtanulni+szavakat tanulni+írásbeli lecke és még amit a suliba a füzetbe írtunk megtanulni) és ezt mind egyik napról a másikra és ez csak 1 tantárgy..

Beutazó vagyok minden nap 5:20 kor kelek és 16:10 érek kb haza.. ez sem a legjob.. arról pedig nem is beszélek hogy mennyire hiányoznak a régi osztálytársaim:(

Nem tudom meddig fogom birni.. mert hazajövök tanulok,vacsorázok aztán alszom..minden nap ez megy és már idegileg nem nagyon birom.. sokszor van hogy sírok.. mert nagyon rossz..viszont bizonyítani szeretnék a szüleimnek hogy igenis tudok jó tanuló lenni, de nem sokáig fogom birni.. (persze a szüleim nem várják el hogy kitűnő legyek azt mondták 3-aim is nyugodtan lehetnek)..

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2018. okt. 21. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen... Melóba se lesz jobb. Csakis rajtad áll, hogy hogyan ismerkedsz a sulibn, hogyqn tudod hasznosan eltölteni a szabad időd.

Am másik suliba lelėpve jobb lenne? Több szabadidőd lenne? Ott jobb fejek lennėnek a diákok?

2018. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Magadnak tanulsz ezt nézd benne és csináld jól. Később kamatozó dolog ez.
2018. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Hát annyival lenne jobb ha átmennék másik suliba hogy ott lennének a régi osztálytársaim.. de mondjuk ott kolisnak kéne lennem az meg annyira nem akarok

2018. okt. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!