Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra?

Mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem kérek negatív kommenteket úgy is tiltom!
2018. okt. 21. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ kinek, hány éves, és mi a neme? Bár ez utóbbi nem mindig szempont, ha azt vesszük, hogy a lányok is szerethetnek fiús játékokat, és fordítva.

Legalább néhány támpontot adj, mert így nagyon nehéz.

2018. okt. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első válasz író egy 15L kellene és igen az ilyen fiús dolgok érdeklik!
2018. okt. 22. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Tiltani nem tudod, lefejebb jelenteni a kommentet.

Amugy meg ez kevés infó. 15 éves fiús lány. De mit szeret? Filmek kapcsán, sport vagy ilyesmi?

2018. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát imádom boxolni az a mindene
2018. okt. 22. 17:30
 5/11 A kérdező kommentje:
imád*bocsi
2018. okt. 22. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval 15 éves fiús lány. Hát, még így is kevés az infó, de a semminél több.

Nos, először is, az én ajánlatom könyv. Ha nem túlzottan szeret olvasni, akkor egy olyan, ami az érdeklődési körébe vág. Akár egy kedvenc filmjéről is, mivel a könyvek többet tartalmaznak általában, mint a filmek. A könyv mellé pedig egy doboz desszert.



Én szeretek tematikusan vásárolni.

Ha szeret pl. utazni, akkor útikönyv, térkép arról a városról, amit a legjobban szeretne felkeresni, aztán ehhez kapcsolható képkeret (akár saját kezűleg készítve: egy egyszerű képkeret feltunningolva, vagy kartonból úgy dekorálva, ami utal az utazásra, és a konkrét városra, országra, helyre), a várossal kapcsolatos jellegzetes tárgyak, annak az országnak egy-két aprópénze ilyesmik.

HA - tegyük fel - London mániás, akkor ezzel a várossal kapcsolatos dolgokat vennék: bögrét, mini londoni buszt, vagy telefonfülkét, akár Bobbynak (londoni rendőr) öltöztettet medvét.


Vannak a fiús lányok között is, akik szeretik a plüssöket. Csak lehet nem a habos-babos változatát.


Meglepheted a kedvenc filmjével is (DVD, vagy Bluray), netán a kedvenc zenéjével, -bár nem tudom mennyire divat még a CD, netán a DVD. De ha nem is, retró ajándéknak még mindig jó.


Örülhet akár egy ezüst láncnak, bőr karkötőnek, vagy valami menő bizsunak is.


Ha van kézügyességed, te magad is készíthetsz dolgokat. Akár egy egyedi bögrét dekupázsolva valami olyan képet rá, amit szeret.


Ha szereti a sportokat, akkor lehet, hogy örülne egy görkorinak, vagy netán egy remek edző cipőnek, de olyannak, amit te varázsolsz át mondjuk Galaxy mintájúra - igazán nem nehéz egy fehér tornacipőből megcsinálni.

Kocogó szettnek: felső, sort, zokni, csuklóvédő, fejpánt, esetleg ezekhez egy mp3 lejátszó. És mielőtt azt a félreértelmezést venné le belőle, hogy a súlyára utalsz ezekkel, egy kártyát raknék az ilyen ajándék szett mellé, hogy a mozgás öröméért, mert az endorfint (öröm hormonokat) termel.


Kaphat egyedi pólót, vagy akár a kedvenc zenekaráét, esetleg valami DIY (saját kezűleg netán szivárványosra / márványosra átszínezettet - vagy pl. olyat, amire mondjuk Batman jelet tettél, és körbefújtad / spriccelted fehérítővel a jel körül. Aztán a kartont leveszed, és voilá, meg van a körvonala! Igazán egyedi, és menő lehet.)


Ha szereti a különleges teákat, akkor ezekhez vennék dolgokat. Egyedi porcelán bögrét kiskanállal, valami szokatlan / érdekes teafüvet ( ha szálas teát veszel hozzá, akkor kell még mellé filterizáló / infuser úgy nevezett teatojás - de ebből is lehet design-os, és többféle.) Aztán van olyan érdekes keverő pálca az ilyen teákhoz, hogy egy pálcára színes cukrokat ragasztanak buzogány formában. Esetleg vennék még egy üveg különleges mézet a teához.

Szóval keresnék a teázáshoz kellékeket.


Egy fiús lány is lehet romantikus, szóval a kedvenc könyve mellé, akár vehetsz még illatos gyertyákat, vagy füstölőt.


Sajnos elég keveset írtál erről a fiús lányról, de egyébként, ha tudod mik a kedvencei, akkor neked is eszedbe juthatnak dolgok. Nekem most ennyi jutott így eszembe hirtelen, és általánosan. Vagy írd le: mit szeret, akkor célzottan lehet ötletelni. :)

2018. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, most láttam: írtad a boxot. Hát, akkor ezzel kapcsolatos cuccokat mindenképp. Sport ruhát, kesztyűt, zsákot, ilyesmit. Viszont edzés után zuhanyzik, szóval egy samponnak, tusfürdőnek, fürdő köntös / papucs kombónak is örülhetne. Ha edz, akkor lazít, tehát lehet sport krém, masszás olaj, bemelegítő gyógynövényes kenőcs.

Lehet, hogy örülne egy sport zsáknak - háti, vagy válltáska -, egy sportos dzsekinek, netán ehhez egy sálat, az öltözetét kiegészítve.

Van kedvenc box bajnoka? Akkor annak a meccsére egy jegy is boldoggá tenné, vagy a kedvence videója... nem tudom. :)

Hát hirtelen még ennyit tudtam felsorolni. :)

2018. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!sokat segítettél!:)az a baj h,olvasni nem nagyon szeret én egy box zsákot gondoltam mert a box a mindenem és az még nincs neki xboxot akkart de egyből lebeszéltem róla feleslegesen nem dobom ki a pénzt mivel úgy is megunná tavaly karácsonyra drónt vettem neki mert arra vágyot és mi lett le tört az egyik proppelerje úgy hogy igen de én mindenképp a sportal kapcsolatosan akkarok neki venni vagy amit mondtál az egyedi dolgok is jók!nagyon másért nincs odáig csak a boxért!És mégetszer köszi az ötleteket!:)
2018. okt. 22. 19:27
 9/11 A kérdező kommentje:
mindene csak rossz a billentyűzeten bocsi
2018. okt. 22. 19:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi azt kihagytam a kedvenc bajnoka Miló Viktória ő a példaképe is
2018. okt. 22. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!