Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amazon. Co. Uk vámmentes?

Amazon. Co. Uk vámmentes?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha Eu-n belülről küldik a csomagot, akkor nem vámolnak és hogy ezért érdemes innen rendelni. Viszont amit szeretnék, ahhoz az van írva, hogy Koreából küldik. Így is érvényes lesz a vámmentesség vagy sem?

2018. okt. 23. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Korea belépett az EU-ba? Ez nekem újdonság.
2018. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt hülyeséget írsz, értelmezd a kérdést légyszi. Vagy inkább ignoráld ha nem tudsz hozzáfűzni semmi normálisat
2018. okt. 24. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Megnézhetjük melyikünk ír hülyeséget és kivan hadilábon az értelmezéssel. :D

Ha Eu-n belülről jön a csomag akkor nem kell vámot fizetni, ha kívülről akkor kell.

Mivel Korea ( észak és dél sem ) Eu tag ezért értelem szerű lenne még egy 5.-es számára is, hogy így vámot kell fizetni utána.

2018. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is értettem. De mivel, amit olvastam, hogy az Amazon.co.uk-ről ha rendelek onnam vámmentesen kapom, de az terméknél az amazonon uk-en belül Koreai szállítás van.
2018. okt. 27. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:

A vámosokat nem érdekli, hogy honnan rendeled (pontosabban foglalkoznak vele, mert ha ismert illegális oldal akkor azt a csomagot felbontva átnézik).

Szóval vám díjnál azt nézik melyik országból küldték és nem azt, hogy honnan rendelted.

2018. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2018. okt. 31. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!