Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halálos fenyegetés esetén van...

Halálos fenyegetés esetén van "értelme" a feljelentésnek, ha egyébként nincs bizonyíték?

Figyelt kérdés

Az alkoholista apám részegen ezt mondta (szó szerint): "adj egy pohár pálinkát vagy megöllek"

Kimagyaráztam, utána egyből bocsánatot akart kérni, nem ez a lényeg..

Ha nem hallotta senki, csak én (nyilván felvétel nincs), mit ér egy feljelentés? Számít, ha tagadja?

Pénzbüntetés/börtön?



2018. okt. 24. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Van értelme. A rendőrségen röhöghetnek egy jót, hála neked.
2018. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az én alkoholista szomszédom berontott hozzánk, összeverte a lakótársam, tört-zúzott, az ablaküvegemnek annyi, halálosan fenyegetőzött többször is, mégis rimánkodnom kellett a rendőrnek, hogy legalább az utcánkba jöjjön be. Örülök, ha nem engem ítélnek ebben a csodálatos magyar jogrendben! Szerinted???
2018. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az ilyet jól állba kéne csapkodni
2018. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Adtam volna neki olyan pálinkát, hogy biztos lábra se áll egy ideig tőle. Az én nevelőapám egyszer volt tettlegesen agresszív részegen. Úgy elvertem, hogy elsírta magát, pedig akkor még csak 17 voltam, ő meg egy elég jókötésű ember. De hát a részeg az könnyen borul. Érdekes módon azóta ha nagy ritkán iszik is, szépen csendben elmegy aludni, ha kezd sok lenni a pia és béke van a családban.
2018. okt. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
@02.38: Én apám sose fajult tettlegességig, az elmúlt tizenpár évben ő is az a csendes alkoholista volt, viszont most már anyám nem pénzeli (miután elivott cirka 1-1,5-2M forintot).. tegnapelőtt éjszaka öcsémet felkeltette az állandó járkálással, ő meg ezért kiöntötte 1 liter pálinkáját. Ez meg valahogy azt hitte, én voltam, nekem állt, én meg azt se tudtam, hol merre..
2018. okt. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!