Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aion-ra free farmbot?

Aion-ra free farmbot?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ember megveti azt, aki csal egy játékban(ez érthető is), de egy p2w játéknál sajnos rákényszerül az ember, hogy megkönnyítse a dolgát, főleg, ha dolgozó, nem otthon gubbasztó személyről van szó, illetve nincs szíve 100 eurókat költeni sehova, mert inkább jobb dologra fordítaná. Rengeteg bot van jelenleg a játékban, akik egyáltalán semmilyen ban-t nem kapnak. Már reportolni sem lehet az embereket in game.


Rátérve a lényegre, hogy szeretnék egy szimpla botot, aki farmolna számomra, nem érdekelnek a más fajta dolgok, mint p.: fly, no motion és egyéb csalások. Találtam párat, ami fizetős. Még ha szánnék is rá pénzt, kipróbáláskor a működtetés jó pár gondod okozott, illetve működése nem teljesen megfelelő.



2018. okt. 28. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Dolgozo, nem otthon gubbaszto, teljesen f2p jatekoskent semmi szuksegem nem volt farmbotra. Foleg hogy ertelmes dolgot nemigen tudsz farmolni, ami esik az fillerekert van a brokerben.

Az egesz farmbotolasnak valodi penzszerzes a lenyege.

Foleg ingyenes. Ne nevettess.

2018. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom mennyit értél el ebbe a játékban, ha te így gondolkodsz. Majd pár év aion után, ha nem a átéag alatti közegben mozogsz, akkor rájössz, addig is a kérdésemre a választ szeretnék, nem pedig vitát gerjesztő, semmit mondó komment kell egy hozzá nem értő személytől.
2018. nov. 30. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

9 evet Aion-oztam, eleg messze vagyok az atlag allatti jatekosoktol.

A kerdesedre meg kaptal valaszt. Nincs normalis ingyenes bot. Fizetos van. Mivel a botolas lenyege elsosorban a valodi penz szerzese.

Es megis mit akarsz most farmolni az update ota? Craft anyagok esnek, azokat meg a mar letezo botok fillerekert aruljak.

Ha meg mindenkepp ingyen kell, akkor csinalj makro parancsot. Ha jol csinalod pont olyan mint a botolas.

2018. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!