Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy együttes zenei a...

Van egy együttes zenei a Grand Master Flash! Mit jelent itt a "Flash" szó?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy rajzfilmből vette a nevet, The Flash.

https://www.youtube.com/watch?v=0SwwRXRbi2U


2014-ben egy a "The Guardian"-nek adott interjújában beszél erről.

[link]


"Only close family and friends call me by my given name [Joseph Saddler]. To everyone else, I'm Flash. I named myself Flash many years ago, as I loved the cartoon. Then my own fans said that I should call myself "Grandmaster", because of the way I operate turntables. I put the two together and that was it."



Csak a közeli családtagok és barátaim használják az eredeti nevemet. [Joseph Saddler]. Mindenki másnak Flash vagyok. Sok évvel ezelőtt neveztem el magam Flash-nek, mivel szerettem azt a rajzfilmet. Aztán a saját rajongóim azt mondták, hogy nevezzem magam "nagymesternek, amiatt ahogy a lemezjátszót kezelem. Összetettem a kettőt, és így lettem ez, "Grandmaster Flash".

2018. okt. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!