Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Vörösmarty Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Erős négyes tanuló vagyok, 4.3az átlagom.Elsősorban az érdekelne, hogy milyen az oktatás,hogy jó e a közösség? És,hogy jól fel tud e készíteni ez a gimi az érettségire? A válaszokat előre is köszönöm:)

2018. okt. 31. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat hallottam, főleg a közösségről. Tavaly nem írtam be, mert a környéke nagyon nem tűnt szimpinek, de a suliról szinte csak jókat hallani. Persze, nem egy Fazekas vagy Eötvös, de azért van követelmény és kell tanulni. Hajrá(ha jelentkezel) :D
2018. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Vörösmarty környékével nincs gond szerintem. A Horánszky utca nyugis hely, sok más iskola, egyetem is van a környéken. Nagyon jó hangulatú suli, a tanulásba megszakadni nem kell, de azért 4esért és 5ösért kell tanulni.
2018. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A VMG egy nagyon jó iskola, kiváló közösséggel, mindenki nagyon segítőkész és barátságos! Az oktatás is elég jó, ha valamit nem értesz, bármikor fordulhtasz a tanáraidhoz, de a sulis társaid is nagyon szívesen segítenek! Az érettségire nagyon jól fel tudsz készülni, ugyanis minden év végén 2 tantárgyból van szakaszvizsga! Remélem tudtam segíteni☺️
2018. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, liberális szellemű iskola, jó közöséggel, jó tanárokkal.Persze hogy fel tud készíteni az érettségire, egy közepes gimi, semmiképp nem nevezném gyengének. Akkor fog tetszeni, ha nem egy ilyen konzervatív, túlirányitott légkörre vágysz. A környékével semmi baj, ez a Palota-negyed, javában felújított rész, teljesen átlagos emberekkel. Központi helyen van, minden közel van, szerintem kifejezetten jó helyen van.
2018. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezen a környéken van, pár sarokra a Színművészeti, a Sote egészségügyi kar pl és még más egyetemek is. Semmi baj vele, senkit ne riasdzon el a VIII. kerület. Jobb környék mint pl a Kölcsey vagy a Színyei környéke.
2018. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legjobb suli a világon :) :)
2018. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!