Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Face The Music oldal kpopperek?!

Sugaswaifu kérdése:

Face The Music oldal kpopperek?!

Figyelt kérdés
Ha ott megrendelem a BTS love yourself answert, akkor nem csak a cdt hanem a foto konyvet, fotokartyat stb... mind meg kapom vele egyutt?

2018. nov. 2. 09:14
 1/6 anonim válasza:
Én tegnap előtt rendeltem meg a love yourself tear albumot onnan, és nagyon reménykedek benne ,hogy minden benne lesz. :D A cd a fotókönyvel együtt van egy csomagolásban úgy hogy biztosan meg lesz és ha már az album meg van akkor a fotókártya is benne lesz. :)
2018. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én az Answert előrendeltem tőlük, a poszteren kívül minden megérkezett. Tehát fotókönyv, kártyák, notes és a két CD. Az enyémben Hobi volt ^^. Szépen buborék csomagolásban érkezett, a megjelenés után egy héttel.
2018. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uuu nagyon koszonom:33 csak eleinte nem akartam elhinni hogy ennyibe kerul es ezaltal hittem hogy csak a cd:)
2018. nov. 5. 10:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg annyit szeretnek kerdezni, hogy mit jelent az USA/EU import? Az szamit valamit?
2018. nov. 5. 10:44
 5/6 anonim válasza:
Amerikából vagy Európából hozzatják ide , de azok is import albumok amik onnan vannak, eredetileg koreából van mindegyik album szerintem. Csak gondolom sokkal olcsóbban be tudják szerezni amerikából/európából mint Koreából.
2018. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló. Az albumhoz ott van a copyrightos papír, hogy az övék és a cd-ken is rajta van, hogy koreában nyomták
2018. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!