Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy Cort...

Lehetséges az, hogy egy Cort Earth mini F AD típusú gitárt meg találják valamelyik hangszeres oldalon BALKEZES formában? Vagy bármilyen MINI típusú gitárt?

Figyelt kérdés

Nézegetem a gitárokat, mert jelenleg egy klasszikusom van amin tanulok, úgy gondolom egy komolyabb szintre jutottam és szeretnék egy komolyabb gitárt is. Nagyon megtetszettek a Mini tipusu,kialakított gitárok és egy olyat szeretnék! De SEHOL sem találni balkezesbe:( Ti nem tudtok esetleg, vagy esetleg hangszer boltban dolgozók nem tudtok? Eléggé kétségbe vagyok esve! Vagy esetleg jobbkezest át alakítani bal kezesbe, ha végképp nincs más megoldás?

Hasznos válaszokat nagyon megköszönném!:)

17/L



2018. nov. 3. 21:38
1 2
 1/12 Mojjo ***** válasza:

Érdemes a gyártók honlapjait felkeresni és megnézni, hogy egyáltalán létzik-e a kiszemelt gitár balkezes változatban.

Ha nem, akkor átalakíttathatod a gitárod balkezesre, de mindenképp bízd hangszerészre a dolgot, mert nem olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. És persze ez esetben érdemes olyan gitárt nézni, aminek nincs kivágás az alján :)

2018. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ. Ment a zöld. Sajnos nem hiszem hogy van balkezesbe.
2018. nov. 4. 08:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha külföldi oldalakon látok bal kezest akkor végülis gyártanak ilyen fojtani gitárt balosba. De magyar oldalakon egy sincs. Tehát akkor itthon nincs ilyen fajta sajnos.:(
2018. nov. 4. 09:25
 4/12 Mojjo ***** válasza:

Nézd ki a kiválasztott hangszert jobbkezesben, majd kontaktold őt:

[link]

vagy őt

[link]

és megcsinálják neked balkezesre ;)

2018. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mojjo ***** válasza:
Megnéztem ezt az Earth Minit, simán átalakítják neked balkezessé :) Nem is hiszem, hogy sokat kérnek érte. Ha pesti vagy, a felső linkkel érdemesebb kezdened, ha nem akarsz utazgatni.
2018. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úristen! Rengeteget segítettél,nagyon szépen köszönöm,nagyon kedves tőled, köszönöm, köszönöm!:)))
2018. nov. 4. 15:43
 7/12 Mojjo ***** válasza:

Ugyan, igazán nincs mit :)

De tudod mit, ha nem nagy gond, majd megírod, hogy hogy sikerült? :) Nem baj az sem, ha sokára lesz meg, de most már érdekel a történet vége is :D

2018. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alsónak, Tel Vilmosnak is van heti egy nap fogadóórája Budán a Kil gitárboltban.
2018. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, Tell. :D
2018. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mojjo ***** válasza:
@8: Hmm, ezt jó tudni. Nem tudod véletlenül, melyik napon? Nem találtam most hirtelen infót erről. Bár max megkérdezem :)
2018. nov. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!