Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy Cort...

Lehetséges az, hogy egy Cort Earth mini F AD típusú gitárt meg találják valamelyik hangszeres oldalon BALKEZES formában? Vagy bármilyen MINI típusú gitárt?

Figyelt kérdés

Nézegetem a gitárokat, mert jelenleg egy klasszikusom van amin tanulok, úgy gondolom egy komolyabb szintre jutottam és szeretnék egy komolyabb gitárt is. Nagyon megtetszettek a Mini tipusu,kialakított gitárok és egy olyat szeretnék! De SEHOL sem találni balkezesbe:( Ti nem tudtok esetleg, vagy esetleg hangszer boltban dolgozók nem tudtok? Eléggé kétségbe vagyok esve! Vagy esetleg jobbkezest át alakítani bal kezesbe, ha végképp nincs más megoldás?

Hasznos válaszokat nagyon megköszönném!:)

17/L



2018. nov. 3. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Általában pénteken, de a fb-oldalán rendszeresen közzéteszi.
2018. nov. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket, nem mostanában de amint ki gyűjtöm a pénzt meg csinaltatom, és természetesen meg írom.:)

De egyébként érdeklődtem hangszer boltban és elvileg az Ibaneznek van egy kisebb 3/4es változata és balosban is elérhető a muziker.hun. Megnéztem, nem láttam de egy ott dolgozó ezt meg írta nekem tehát csak van benne igazság.🙂

2018. nov. 5. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!