Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lentiek fényében valaki tud...

A lentiek fényében valaki tud vàlaszolni erre az Éjjel Nappal Budapest-tel kapcsolatos kérdésre?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk hogy Lilinek meg Karessznak gyereke születik. De én lemaradtam arròl a részről amikor lefeküdnek egymàssal. Nem magàra a gyerek csinàlàsra gindolok, mert azt nem mutatjàk. Engem az előzménye érdekelne. Hogy hol történik, és hogy milyen indìttatàsbòl, stb. Az egész dologra kìvàncsi lennék.

Azért szeretném tudni, mert érdekel a kettejük viszonya stb. és ez a része kimaradt nekem. Szòval aki làtta az el tudnà mondani? (Ha lehet akkor egy kicsit részletesebben)



#Éjjel-Nappal Budapest #ÉNB Karesz #ÉNB Lili
2018. nov. 4. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez 2018 januárjában történt, amikor Dani harmadjára is összejött Evelinnel. Lili ezen kiborult, és a Bécy-házból átköltözött a lakóhajóra (gondolom elsősorban Mesihez mint barátnőjéhez). Karesznek is volt valami szerelmi nyűgje akkortájt. Mesi megkérte Lilit és Kareszt, hogy menjenek el bevásárolni. A továbbiakban egy tartalomleírásból idézek:

"Rengeteg alkoholt fogyasztanak, és közösen bosszút állnak Danin és Evelinen (szétszakítják a siklóernyős zsákját és tönkreteszik a szobáját, Evelinnek is megtapossák és összefirkálják a cuccait). Akciójukat további alkohollal ünneplik, végül egymás karjaiban és az ágyban kötnek ki."


Lényeg, hogy nagyon berúgtak, és akkor egyszer lefeküdtek. Sem előtte, sem utána nem volt köztük különösebb viszony.

2018. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!