Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-GTK kollégiummi felvételle...

BME-GTK kollégiummi felvétellel kapcsolatos kérdés! Kb. hány ponttól vesznek fel?

Figyelt kérdés
A BME Egységes Szociális Rendszerében jelenleg 42 pontom van. Elég lehet ez a bejutásra? Kinek hány pontja van? Ha nem jutok be, nagyon nehéz helyzetbe kerülök. Válaszokat köszönöm!

2017. aug. 18. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Első félévben elég, de később nem biztos, hogy elég lesz, úgyhogy tanulnod kell.


Miért ide jelentkeztél? A BME GTK-ról elmenekült 40 oktató, meg a dékánt is kitette a rektor. Most azért visszafoglalkoztatják a 40 oktatót, de csak 1 évig vagy egy kicsit tovább.


Szerintem nem jó helyre mentél, a kolesz se lesz biztos a második vagy 3. félévtől.

2017. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"Miért ide jelentkeztél? A BME GTK-ról elmenekült 40 oktató, meg a dékánt is kitette a rektor. Most azért visszafoglalkoztatják a 40 oktatót, de csak 1 évig vagy egy kicsit tovább."


És szerinted látta előre a jövőt, amikor februárban beadta a jelentkezést? -.-"

2017. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: Már régóta gáz van a BME GTK körül, másrészt meg van sorrendmódosítás is, ha megjelölte máshol is azt a szakot.
2017. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"másrészt meg van sorrendmódosítás is, ha megjelölte máshol is azt a szakot."


Aha, július 12-ig. A hír pedig, hogy 40 oktató lelép, augusztus 2-án látott napvilágot. Gondolkozz már egy kicsit. Nem a BME-t védem, mert ha közgáz, akkor tényleg vannak nála jobbak, de annak amit te írtál, semmi értelme nem volt


És tudom, hogy volt gáz, miszerint az ELTE-hez megy a GTK, de még tavasszal eldőlt, hogy marad a kar a helyén

2017. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

#4: Az első része jogos, igazad van. De azt továbbra is tartom hogy elég nagy gáz van a BME-GTK körül.

Mindegy, elkanyarodtunk eléggé a kérdés eredeti témájától.:)

2017. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem vitatom én sem, hogy gáz van, de nyilván ezt nem látta előre senki
2017. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felvettek kollégiumba. Tudom, hogy van egy kis zűr most a Gtk körül, viszont a Bme az Bme, még mindig az ország egyik legjobb egyeteméről beszélünk.
2017. aug. 23. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

A BME jó egyetem mert vannak jó karok ott, de a GTK sajnos nem tartozik e karok közé, most meg már végképp nem. De majd rájössz.

Gazdasági-üzleti képzésben vannak ennél jobb helyek is.

2017. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!