Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Lassan mar...

Mit csinaljak? Lassan mar megorulokxd

Figyelt kérdés
par honapja kezdodott hogy egyre tobbet gondolok a halalra, es arra hogy mi lesz ha felnovok. milyen eletem lesz stb. az elejen csak heti szinten jutott eszembe, aztan naponta sirtam ezert.most meg mar egesz nap lehangolt vagyok. nagyon rosszul erzem magam,es tudom hogy nem normalis. de nem tudom mit csinaljak🤯
2018. nov. 4. 20:18
 1/6 Sufferion válasza:
Addig kibírod és HA besülsz ott a TV kábel meg az orvos no jokes
2018. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom ezt a hasznos tanacsot😂
2018. nov. 4. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok. a felnőttkor küszöbén. de lehet meg is teszem. nem érdekel semmi már. még nem szántam rá magam de ha valamikor olyan napom lesz hogy végleg leszarom akkor befejeztem.
2018. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem dumalunk?
2018. nov. 4. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
de.
2018. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonlót már én is éreztem, ezzel azt lehet csinálni, hogy nem foglalkozol ezzel a gondolattal, ahogy eszedbe jut gondolj inkább másra, bármire, egy idő után megszűnik. Ha még sem inkább kérj segítséget valakitől. Az meg hogy azon gondolkozol mi lesz ha felnőtt leszel, vagy hogy milyen életed lesz az meg kb mindenkinél vannak, az lenne már inkább érdekes ha nem lennének ilyen gondolatok.

(a 3 as választ írónak meg annyit, hogy az semmire nem megoldás ha csak úgy eldobod az életet. Próbáld meg valakivel megbeszélni a gondjaidat hátha valamit segít ha kiadod magadból a dolgot, illetve keress valamit amivel szívesen foglalkozol.)

2018. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!