Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl egy...

Hogyan tegyem magam túl egy 15 hónapos kapcsolaton?

Figyelt kérdés
2 napja ért vèget. Volt ezelőtt is komolyabb kapcsolatom, de azon könnyebben túl tudtam magam tenni. Ez annyira gyorsan törtènt és mély sebet hagyott bennem, hogy egy időre haza költöztem Anyukámhoz. Hogyan tudom magam ezen túl tenni? Ti hogy tudtátok ezt túlélni? Van remèny a felépülésben?
2018. nov. 7. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van remény, az mindig van. De nem megy 2 nap alatt.. lehet 2 hónap, de akár 2 év is. Idő, idő, idő.. azt mondják közhely, pedig nem. Ha ez segít akkor jól tetted hogy haz költöztél, nem vagy egyedül. Bármilyen nehéz is, próbáld lefoglalni magad, hobbid, sport, tanulás, munka... Családod, beszéld ki magadból. De adj magadnak időt. :)
2018. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Folyamatosan beszélgetek édesanyámmal. Próbálom magam lekötni. Még annyira nem megy, de anyukám egy megnyugtató pont számomra! Abba próbálok menekülni, hogy esetleg ebből még lehet valami a jövőben..
2018. nov. 7. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 kapcsolatom volt, átlagban egy évig tartottak. azonban volt egy ami 3-4 hónapig tartott 18 évesen. Nagyon bele szerettem valakibe aki szintén sokat érzett irántam, azonban rózsaszín köd után bebizonyosult, hogy nagyon nem vagyunk egybeillők természetileg. Csúnya és gyors vége volt. Az fájt életemben idáig a legjobban. Férfi létemre voltak akkoriban napok mikor esténként rágondolva elkezdtem könnyezni, de nem hagytam, hogy fel emésszen. Elkezdtem ismerkedni, de már nem ragadtam le az első szimpatikus lánynál, hanem komolyabbra vágytam. Szó szerint bebizonyítottam a tudatomnak és a szívemnek, hogy nem csak egynő létezik a világon és ha ő nincs akkor vége van. Időt kell hagynod magadnak, elrendezni magadban amit elkell és menni tovább.
2018. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!