Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon erős a Kőbányai Szent...

Nagyon erős a Kőbányai Szent László gimi rajz, vagy média tagozatja?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék ezekre a szakokra jelentkezni, de félek H nem lenne e túl erős. Nem vagyok buta, simán tudok tanulni, átlagom is 4,6-4,8-9között szokott mozogni.(eddig legalább is) De azt sem akarom H hazamenjek és órákon át tamuljak folyamatosan. Jelenleg az Ady Endre gimibe járok, gondolom a Szent Lászlóban sokkal többet kell tanulni. Ezek a szakok nagyon erősek?akik most oda járnak(bármelyik szak) mennyit szoktatok tanulni,nagyon erős a suli?

2018. nov. 7. 19:18
 1/3 anonim válasza:

Ha már gimibe jársz onnan SzLG médiára nem tudsz már jönni, mivel ott az évek egymásra épülnek. Ha 9.es vagy még átvehetnek, ha 10.es akkor maximum úgy ha egyel lejjebbi osztályba mész. Razja viszont szerintem átmehetsz, átlagodtól függ.


Az iskola nem versenyistálló, de visszakérik az anyagot rendesen, nem hiába országos 30-40.legjobb iskola. A tanárok nagyon jól tanítanak, jó a közösség is, kellemes a légkör. Ha még vannak kérdéseid írj privátban.❤️

2018. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8.os vagyok:D köszi a válasz
2018. nov. 15. 14:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Választ*
2018. nov. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!