Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és azt...

16 éves fiú vagyok és azt akarom kérdezni hogy az arcomon jelenleg pihe állagú szőr nő csak van erre esély hogy ezek a pihék megerősödnek és erős intenzív szőrzet veszi át a helyét? Vagy esetleg valami tipp amivel megerősíthetném a szőrzetet?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
az idő erősíti meg. én 17 vagyok. nekem erős szálak vannak de nem dús sajnos. de mindig sűrűsödik egy kicsit
2018. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd már most megerősíteni? Esély természetesen van rá, de bizonyossá csak akor válik, amikor már megerősödött - ha meg fog egyáltalán. Én már harmincon túl vagyok, de még most is csak 4-5 naponta kell borotválkoznom, ami az arcomon nő, inkább nevezhető rossz poénnak, mint szőrzetnek.
2018. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!